Jeremy Renner w Captain America 3?

Jeremy Renner w filmie Avengers: Age of Ultron (2015)

W wywiadzie dla MTV, odtwórca roli Hawkeye’a Jeremy Renner podzielił się swoimi przemyśleniami na temat przyszłości granego przez niego superbohatera w świecie Marvela. Przypomnijmy, że do tej pory Renner wystąpił w dwóch filmach z tego uniwersum – Thor, gdzie był to występ gościnny oraz w Avengers z 2012 roku, gdzie postać ta została bardziej rozbudowana. 1 maja przyszłego roku pojawi się kolejna część cyklu Avengers, Age of Ultron z jego udziałem.

Jestem szczęśliwy móc być w zespole. Nie forsuję na siłę pomysłu, żeby zrobić solowy film o tym bohaterze. Myślę, że jest to facet, który elastycznie może wkraczać w inne światy bohaterów, szczególnie w Captain America 3. Krążą plotki o tym. – powiedział aktor w wywiadzie.

Nie wiadomo, czy w filmie u boku Chrisa Evansa jako Kapitana Ameryki pojawi się Czarna Wdowa (Scarlett Johansson), która odegrała dość ważną rolę w Zimowym żołnierzu. Fabuła filmu prawdopodobnie będzie bazować na komiksie Fallen Son: The Death of Captain America, w którym James Barnes (Sebastian Stan) przejmie po Steve’ie Rogersie rolę Kapitana Ameryki.

Premiera trzeciej części Kapitana zapowiedziana jest w USA na 6 maja 2016 roku.

Źrodło: MTV


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.