Kobieta-Kot w opałach

Camren Bicondova

Dwa dni temu zadebiutował pilot nowego serialu FOX, Gotham. W sieci pojawiły się dwa klipy pochodzące z odcinka zatytułowanego Selina Kyle, który zadebiutuje na antenie w przyszły poniedziałek (29 września) o 20:00 czasu lokalnego. Pierwszy z klipów skupia się na postaci Selina Kyle, przyszłej Kobiety-kot (Camren Bicondova), a w drugim możecie zobaczyć Oswalda "Pingwina" Cobblepota (Robin Lord Taylor).

Gotham opowiada genezę najważniejszych postaci i czarnych charakterów DC Comics. W pierwszym z odcinków detektywi James Gordon (Ben McKenzie) i Harvey Bullock (Donal Logue) zostają przydzieleni do rozwiązania sprawy o morderstwo Thomasa (Grayson McCouch) i Marthy Wayne (Brette Taylor). Główna oś fabularna skupi się na losach Gordona, który próbuje zaprowadzić porządek w skorumpowanym mieście, które jest miejsce urodzenia jednego z najpopularniejszych superbohaterów naszych czasów.

Dodatkowo poniżej przedstawiamy promo odcinka 1×02.

Źrodło: FOX


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.