Interstellar najdłuższym filmem Christophera Nolana!

The Film Stage donosi, że projekt sci-fi Interstellar będzie trwał aż 169 minut! Tym samym będzie to najdłuższy film w dorobku reżysera Christophera Nolana. Dotychczasowym filmem z najdłuższym metrażem był jego ostatni, czyli Mroczny rycerz powstaje, który trwał 165 minut.

Na tegorocznym panelu Comic-Con w San Diego Nolan powiedział, że inspiracją do tworzenia filmu była pamiętna 2001: Odyseja kosmiczna w reżyserii Stanleya Kubricka. Co ciekawe nowy film twórcy trylogii o Mrocznym Rycerzu będzie dłuższy o 9 minut od niego.

Odtwórcą głównej roli w filmie jest Matthew McConaughey, a polska premiera ma odbyć się 7 listopada 2014 roku. Poniżej przedstawiamy 6 nowych zdjęć, które zawitały do sieci.

Źrodło: The Film Stage


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.