Powstanie Bad Boys III? 0

Michael Bay powiedział, że fajnie pracowało mu się na planie Bad Boys.

Podczas rozmowy o swoim nadchodzącym filmie Transformers dla programu MTV, reżyser Michael Bay, dawał lekko do zrozumienia, że interesowało by go wyreżyserowanie Bad Boys III .

Kadr z filmu Bad Boys II 2003Kadr z filmu Bad Boys II 2003

- Sam nie wiem. Fajnie było pracować z nimi na planie. To była świetna zabawa – przyznał Bay. Dodał jeszcze, że producent Jerry Bruckheimer poinformował go o zainteresowaniu Willa Smitha projektem.

Fabuła pierwszej części Bad Boys przedstawia się następująco: Z Biura Dowodów przy komendzie policji w Miami ginie heroina warta 100 milionów dolarów. Zadanie jej odnalezienia spada na detektywów Marcusa Burnetta (Martin Lawrence) i Mike'a Lowreya (Will Smith). Jedyną osobą, która może im pomóc, jest Julie Matt (T?a Leoni) potrafiąca zidentyfikować szefa gangu. Lecz dziewczyna jest śmiertelnie przerażona i chce rozmawiać tylko z Lowreyem. Ponieważ Mike jest nieobecny, komisarz na spotkanie wysyła Burnetta. Marcus, potulny żonkoś, wciela się więc w swego partnera – znanego playboya. Ale mistyfikacja nie na wiele się zda, kiedy gangsterzy za wszelką cenę chcą zlikwidować świadka…

Film Michaela Baya Transformers (zobacz zwiastun) będzie miał polską premierę 17 sierpnia 2007 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Spinnaker

Hmm, coś mi się wydaje, że film będzie miał polską premierę dnia 17 sierpnia, a światową 4 lipca… [wg bazy fdb]

Trophy Spinnaker

Jasne. Dzięki za czujność. :)

Odi

Aj tam przesadzasz. Wydaje mi sie, ze moze to byc dobra akcja, tylko trzeba naprawde ambitnego scenariiusza, bez powtarzania starych oklepanych szablonow.

Anonimowy

Ten film nie jest potrzebny, bo już Bad Boys 2 był średni.

Proszę czekać…