Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ilustrowany plakat Constantine'a 1

Premiera nowego serialu NBC, Constantine już 24 października. W oczekiwaniu na pierwszy odcinek w sieci zadebiutował nowy, ilustrowany plakat serialu.

Autorem plakatu jest artysta, człowiek mający na swoim koncie pracę przy takich komiksach jak Zielona Latarnia czy Batman, Gene Ha. Przypomnijmy, że serial będzie ekranizacją innego komiksu ze stajni DC – Hellblazer. Opowiada on historię Johna Constantine’a będącego łowcą demonów i mistrzem okultyzmu. Zostaje on potępiony, a jego los jest już znany – po śmierci ma trafić prosto do piekła. Pomimo tego chce pomóc ludzkości w walce z demonami.

Oto jak prezentuje się nowy plakat serialu Constantine.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Beznickowy 2014-10-06

Mimo że wszystko wskazuje na, że to będzie jedna wielka lipa, nie przekreślam tego serialu. Na pewno nie będzie to opowieść o Constantinie, jakiej byśmy sobie życzyli, bo gdzie do świętej anielki nie pozwolić mu zapalić na ekranie. Palenie jest silnie związane z tą postacią. Ale Warner Bros. Television wie, jak kręcić dobre rozrywkowe seriale, więc produkcja może zaskoczyć.

Movieman 2014-10-05

Plakat jest bardzo fajny, ale sam serial zapowiada się na niezły crap. Pewnie z ciekawości sprawdzę (chyba już nawet pilot wyciekł, ale nie badałem jeszcze dokładnie), ale nie spodziewam się fajerwerków. Pewnie będzie gorzej niż z Gotham.

Grzegorz_Derebecki Movieman 2014-10-06

Mam podobne zdanie, obawiam się, że będzie kiepsko (efekty na zwiastunach jakieś takie sztuczne były nawet) – ale zobaczymy.

Movieman Grzegorz_Derebecki 2014-10-06

Do tego dochodzi jeszcze ta poprawność polityczna. Strzelanie, zabijanie itd jest ok, ale papieros albo sutek już jest zły i szerzy rozpustę w kinie/telewizji :D

Proszę czekać…