Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Powrót do Dystryktu 12! 4

W sieci zadebiutował kolejny klip promujący Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1, który nosi tytuł "Return to District 12”. Sprawdźcie sami jak się on prezentuje.

Katniss wraz z matką i siostrą mieszka w legendarnym, podziemnym dystrykcie trzynastym, który, wbrew kłamliwej propagandzie, przetrwał zemstę Kapitolu. Z nowymi przywódcami na czele, rebelianci przygotowują się do rozprawy z dyktatorską władzą. Katniss, mimo początkowych wahań, zgadza się wziąć udział w walce. Staje się symbolem oporu przeciw tyranii prezydenta Snowa.

W roli głównej po raz kolejny zobaczymy Jennifer Lawrence. Oprócz niej w obsadzie między innymi Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Julianne Moore, Philip Seymour Hoffman, Natalie Dormer, Stanley Tucci, Toby Jones oraz Donald Sutherland.

Premiera w polskich kinach 21 listopada.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
enea 2014-10-22

mega zwiastun! robia niezlego smaka a tu jeszcze miesiac do premiery!

GoldenBoy 2014-10-20

Mrocznie i intrygująco, zwiastun na najwyższym poziomie. Oby czas do premiery zbytnio się nie dłużył.

Kropka3 2014-10-20

Robi wrażenie, i jest tu chyba mroczniejszy klimat niż w poprzednich częściach. A Katniss jaka dojrzała – jako "głos rebelii" Czekam niecierpliwie.

Majlenxx 2014-10-20

mogli pokazać odrobinkę więcej efektów specjalnych, choć z tego co teraz da się zobaczyć to zrobili ogromny postęp względem poprzednich części.

Moonia 2014-10-20

Super, to może być najfajniejsza część ze wszystkich! <3

Proszę czekać…