Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowe nazwiska w Detektywie 3

HBO powoli kompletuje obsadę drugiego sezonu Detektywa. Po zakontraktowaniu gwiazd w postaci Colina Farrella, Rachel McAdams, Vince'a Vaughna oraz Taylora Kitscha w sieci pojawiły się kolejne nazwiska, które zasilą obsadę.

W drugim sezonie Detektywa mają zagrać Abigail Spencer, Kelly Reilly, Leven Rambin oraz aktor Michael Irby. Co ciekawe dwie pierwsze panie były na liście Nica Pizzolatto, jako aktorki które mogłyby zagrać główną rolę kobiecą. Ostatecznie jednak przypadła ona Rachel McAdams. Jak widać jednak twórca serialu nie zrezygnował z nich nie zrezygnował i w drugim sezonie znajdą się dla nich inne role.

Jak donosi Deadline Abigail Spencer miałaby się wcielił w postać Alice, kobiety która przeżyła gwałt. Leven Rambin miałaby zagrać piękną Sophię mającą problemy z narkotykami. Michael Irby przewidziany jest do odegrania roli partnera Rachel McAdams. Rola Reilly jest najbardziej tajemnicza, została opisana jako "spokojna", cokolwiek miałoby to oznaczać.

Drugi sezon Detektywa ma skupić się na trójce policjantów granych przez Farrella, McAdams i Kitscha oraz kryminaliście, w którego wcieli się Vince Vaughn. Wszyscy oni zostaną wplątani w wielką intrygę w czasie prowadzenia śledztwa w sprawie morderstwa.

Kelly ReillyKelly Reilly

Abigail SpencerAbigail Spencer

Leven RambinLeven Rambin

Michael IrbyMichael Irby

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Piotr Biernacki 2014-11-02

Wkurzają mnie narzekania na obsadę. Gdy obsadzano pierwszy sezon, to Matthew był kojarzony z komedii romantycznych. Miał za sobą dobre role w kinie niezależnym, ale lud nie ogląda takich filmów. Woody Harrelson grywał główne role w tanich produkcjach i zapełniał drugi plan blockbusterów.

Jeśli chodzi o nową obsadę, to jestem zachwycony. To będzie sezon Kitscha myślę. Kiedy jego kariera nabierała szybkiego rozpędu, została wyhamowana przez nietrafione decyzje o zagraniu w kilku klapach finansowych. Ale już w ostatnich jego filmach widać nadzieję, że stanie się gwiazdą, na jaką kiedyś go przymierzano. Farrell miał podobną drogę. Na pewno obaj potrafią grać. Czarnym koniem jest Vince Vaughn, ale nie sądzę, że producenci daliby mu rolę, w której nie potrafiłby się odnaleźć.

A ten news o zaangażowaniu kobiet potwierdza, że obsada poradzi sobie z legendą z pierwszego sezonu. Kelly Reilly jest świetna, zawsze się sprawdza w swoich rolach, nawet wtedy, gdy sama produkcja okazuje się szmirą, jak serial Black Box. O Abigail mógłbym napisać wiele, ale jej geniusz samemu można sprawdzić w Rectify, gdzie jest istnym wulkanem emocji. A jeśli chodzi o Leven Rambin, to przypadek podobny jak z Vaughnem + uroda, która może zostać wykorzystana. Przypomnę, że ona tak jak Alexandra Daddario, zagrała w Percym Jacksonie i nigdy wcześniej nie pojawiła się nago przed ekranem (no ale była współposzkodowaną w Fappeningu). Myślę, że pójdzie śladami koleżanki z planu.

Gracjan Mikitin 2014-11-01

O ile do tych pierwszym obsadowych decyzji mam pewne zastrzeżenia, tak nazwiska Spencer i Reilly bardzo mnie cieszą. Nawet jeśli fabularnie serial nie podoła i jakościowo będzie odstawał od sezonu pierwszego, to przynajmniej będzie na czym oko zawiesić.

Sebastian Kn©l Movieman 2014-11-01

R.I.P. Detektyw.
Nazwiska Farrell, Vaughn oraz Kitsch gwarantują przeniesienie serialu na inny poziom i bynajmniej nie wyższy.
Odnośnie wspomnianych przez Ciebie Spencer i Reilly, to jakbym chciał zawiesić oko na pierwszej to ustawiłbym sobie jej zdjęcia z wycieku jako tapetę, a druga jest po prostu za stara. Czarno to widzę.

Redox ferhin2 2014-11-04

Myślę, że HBO wraz z Pizzolatto mają wszystko pod kontrolą i wiedzą co robią.
PS. W swoich narzekaniach zapomniałeś o tym, że Justin Lin wyreżyseruje 2 odcinki sezonu :P

Piotr Biernacki Redox 2014-11-04

Całe szczęście, że tylko dwa. Mam nadzieję, że William Friedkin też stanie za kamerą.

Proszę czekać…