Nowe nazwiska w Detektywie

HBO powoli kompletuje obsadę drugiego sezonu Detektywa. Po zakontraktowaniu gwiazd w postaci Colina Farrella, Rachel McAdams, Vince'a Vaughna oraz Taylora Kitscha w sieci pojawiły się kolejne nazwiska, które zasilą obsadę.

W drugim sezonie Detektywa mają zagrać Abigail Spencer, Kelly Reilly, Leven Rambin oraz aktor Michael Irby. Co ciekawe dwie pierwsze panie były na liście Nica Pizzolatto, jako aktorki które mogłyby zagrać główną rolę kobiecą. Ostatecznie jednak przypadła ona Rachel McAdams. Jak widać jednak twórca serialu nie zrezygnował z nich nie zrezygnował i w drugim sezonie znajdą się dla nich inne role.

Jak donosi Deadline Abigail Spencer miałaby się wcielił w postać Alice, kobiety która przeżyła gwałt. Leven Rambin miałaby zagrać piękną Sophię mającą problemy z narkotykami. Michael Irby przewidziany jest do odegrania roli partnera Rachel McAdams. Rola Reilly jest najbardziej tajemnicza, została opisana jako "spokojna", cokolwiek miałoby to oznaczać.

Drugi sezon Detektywa ma skupić się na trójce policjantów granych przez Farrella, McAdams i Kitscha oraz kryminaliście, w którego wcieli się Vince Vaughn. Wszyscy oni zostaną wplątani w wielką intrygę w czasie prowadzenia śledztwa w sprawie morderstwa.

Kelly ReillyKelly Reilly

Abigail SpencerAbigail Spencer

Leven RambinLeven Rambin

Michael IrbyMichael Irby


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)