Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jared Leto zostanie Jokerem? 1

Trwają poszukiwania aktora który mógłby wcielić się postać Jokera w kolejnych projektach z uniwersum DC. Najświeższa informacja jest taka, że jednego z najpopularniejszych komiksowych czarnych charakterów miałby wcielić się Jared Leto.

Joker miałby pojawić się już w filmie Suicide Squad, za kamerą którego stanie David Ayer (Bogowie ulicy, Furia). Nie byłby on jednak członkiem zespołu, a jedynie postacią epizodyczną, której występ wprowadziłby postać Jokera do uniwersum. Wcześniej spekulowano, że w filmie w tej roli może wystąpić Ryan Gosling. Aktor jednak nie zdecydował się na podpisanie kontraktu.

Z projektem Suicide Squad są łączone natomiast jeszcze inne nazwiska. Całkiem prawdopodobne, że w filmie którego premiera zaplanowana jest na 2016 rok zobaczymy Willa Smitha, Toma Hardy'ego oraz Margot Robbie. Nie wykluczony jest także występ Jessego Eisenberga w roli Lexa Luthora.

Stworzony pod koniec lat pięćdziesiątych przez Roberta Kanighera i Rossa Andru komiks "Suicide Squad" opowiadał o grupie złoczyńców (w skład której wchodzili Deadshot, Captain Boomerang, Bane, Killer Frost, Poison Ivy, Count Vertigo, Deathstroke, oraz Harley Quinn), którzy mają wziąć udział w misji zbyt niebezpiecznej nawet dla samych superbohaterów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Rafał 2014-11-09

Najchętniej w nowej roli Jokera widział bym Willem Dafoe bądź Johnny Depp

Proszę czekać…