Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowy reżyser Avengers: Infinity War? 3

Dzisiaj w sieci pojawiła się informacja jakoby Joss Whedon, który nakręcił dwie części przygód Mścicieli – Avengers oraz Avengers: Czas Ultrona, nie został wybrany na reżysera Avengers: Infinity War.

Ostatnia część zostanie podzielona na dwa party, a reżyserki stołek ma paść łupem duetu Joe i Anthony'ego Russo. To właśnie ci panowie odpowiadają za sukces drugiej odsłony Kapitana Ameryki. Zimowy Żołnierz okazał się być sukcesem kasowym na świecie, a sam film zebrał bardzo dobre recenzje. Bracia Russo nakręcą także kolejną część Kapitana Ameryki – Civil War.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Avatar square 200x200
Redox 2014-11-20

Drugi "Kapitan" to naprawdę solidne rzemiosło od braci Russo. Z oceną kto bardziej nada się na stanowisko "Infinity War" poczekałbym aż zobaczę i porównam "Avengers 2" Wheadona oraz "Civil War" Russo.

robgordon 2014-11-16

Co to jest "parta"?

Krzysztof robgordon 2014-11-19

Tutaj zostało użyte słowo "part", a nie "parta" – umiesz czytać? Chodzi oczywiście o część – mam nadzieję, że tylko udajesz, stawiając tak głupie pytanie. Faktycznie autor zastosował dziwną formę wyrazową, perfidnie "polonizując" angielskie słowo, tworząc tym samym wyraz, który w polskim słowniku nie istnieje, no ale raczej wiadomo, co miał na myśli :d

robgordon dragoon1984 2014-11-23

Jaja se robisz tak? Odpowiadasz w tak durny sposób, a jednocześnie sam piszesz, że "autor zastosował dziwną formę wyrazową, perfidnie “polonizując” angielskie słowo, tworząc tym samym wyraz, który w polskim słowniku nie istnieje, no ale raczej wiadomo, co miał na myśli". Otóż chodzi mi właśnie o to, że autor artykułu wymyśla dziwny wyraz, który nie istnieje w języku polskim, "polonizując" polskie słowo. I to mimo tego, że wiadomo co miał na myśli. W kolejnym artykule tutaj pewnie przeczytam, że "w nekstym filmie Marvela zobaczymy superhirołsa, walczącym z całą masą villainsów, przy pomocy swoich frendsów z bandy Avengers". I co, wtedy też napiszesz, że wiadomo o co chodzi?

Krzysztof robgordon 2014-11-25

Nie.
Zapytałeś co to jest parta, a ja mowie, ze nie napisał parta – a part – dwa party – rodzaj męskoosobowy. I dalej mówię, że po cholerę się pytasz, skoro wiesz o co chodzi? Żeby trollować? Stworzył takie słowo i tyle, trudno – wszyscy wiedzą, w jakim sensie użył go w tym akurat zdaniu, więc po co pytasz, co to jest? No jak po co – żeby trollować. Na tej zasadzie głupich pytań w internecie, gdy ktoś pisze o znanej osobie – "a kto to w ogóle jest" – piszą trolle, które chcą danej osobie umniejszyć, choćby znał go każdy. Tutaj jest to samo – wiesz o co chodzi, a pytasz. Po prostu odpowiadam na twój hejt, wobec autora tekstu, bo bardziej zirytowało mnie twoje debilne pytanie, niż jego neologizm.
Przy okazji – nie jestem za zangielszczaniem wszystkich słów i też mnie to wkurza, ale tak – twój przykład zrozumiałbym nie pytając, co to znaczy, a o autorze pomyślałbym – dziwny chłop haha. Serio.

robgordon dragoon1984 2014-11-29

Mylisz się. I widocznie nie wiesz do końca czym jest trolling. Świadczy o tym chociażby podany przez Ciebie przykład który o tego co napisałem ma się jak pięść do nosa. Spytałem o te słowo właśnie po to, żeby zwrócić uwagę na dziwne spolszczenie tego angielskiego słowa, a nie po to by trollować. Na dodatek ominąłeś podany przeze mnie przykład. Przypomnę Ci: "“w nekstym filmie Marvela zobaczymy superhirołsa, walczącym z całą masą villainsów, przy pomocy swoich frendsów z bandy Avengers”. W tym przypadku też byś napisał "Stworzył takie słowo i tyle, trudno – wszyscy wiedzą, w jakim sensie użył go w tym akurat zdaniu"? O to właśnie chodzi, że nie "trudno". Mnie się takie zaśmiecanie języka nie podoba i zgody na to nie wyrażam. I nie dorabiaj kolejnych dziwnych teorii. Najpierw sprawdź co to jest trolling, potem sarkazm i ironia. Może to Ci w czymś pomoże.

Proszę czekać…