Krwiopijca powróci 0

The Un-Dead tak brzmi roboczy tytuł pierwszej oficjalnej kontynuacji Drakuli Brama Stokera. Blue Tulip Productions już wkrótcerozpocznie pracę nad nowym filmem o słynnym wampirze.

The Un-Deadjest podtytułem oryginalnej powieści Stokera. Scenariuszem zajął się Ian Holt, który na swoim koncie ma scenariusz dohorroru Dr. Chopper.

Kadr z filmuKadr z filmu

Akcja przeniesie naso 25 latdo przodu.Potężny krwiopijca powróci i kolejny raz czoła stawią mu bohaterowie znani z Draculi.Opowieści o słynnym wampirze było bardzo dużo, jednak wszyscy na pewno dobrze pamiętają produkcje z 1993 roku wyreżyserwoaną przezFrancisa Forda Coppola. Film urzekał klimatem, co zaowocowało Oscarem za najlepsze kostiumy i nominacją za scenografię. Na planie udało się wówczas zebrać najlepszych aktorów i w rolach głównych zagrali: Gary Oldman, Winona Ryder, Anthony Hopkins, Keanu Reeves.

Miejmy nadzieję, że kolejna część będzie równie ciakawa i z równie silną obsadą, co film Francisa Forda Coppola. Gwarantować ma to Jan De Bont właściciel Blue Tulip Productions, który ma na swoim koncie już dwie części filmu Speed orazekranizację gry komputerowejTomb Raider.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

cartman

Świetnie, że robią kontynuację. Ten film był świetny. Na dodatek z moimi ulubionymi aktorami. Po prostu super. Mam nadzieję, że będzie jeszcze lepszy niż pierwsza część, choć niestety jak każdy wie sequele są gorsze. No, zobaczymy.

Proszę czekać…