Po prostu kocham kino :)

Mikołajkowy weekend w Multikinie 1

W Mikołajkowy weekend 6 i 7 grudnia wszystkich najmłodszych kinomanów zapraszamy do Multikina na filmy familijne, spotkanie z Mikołajem oraz wiele innych atrakcji.

Kto by nie chciał spotkać Mikołaja dwa razy? Dlatego w Multikinie Mikołajki potrwają dwa dni – 6 i 7 grudnia wszystkich najmłodszych kinomanów zapraszamy na spotkanie z Mikołajem oraz wiele atrakcji. W wybranych kinach na najmłodszych kinomanów będą czekać: zajęcia plastyczne, malowanie buziek i wiele innych. Szczegóły mikołajkowych atrakcji w poszczególnych kinach opisane są poniżej.

W repertuarze: Wielka Szóstka, Piorun i magiczny dom, Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę oraz premierowo film familijny Uwolnić Mikołaja.

Dodatkowo w ramach Mikołajkowego weekendu w Multikinie, zapraszamy najmłodsze dzieci na Poranki. Pokazy o 10.30 to nowe odcinki serii Przygody słoniczki Elli, Tree Fu Toma oraz O! Rety! Psoty Dudusia Wesołka. Natomiast podczas pokazów o godzinie 12.00 najmłodsi kinomani będą poczuć ducha Bożego Narodzenia oglądając piękną animowaną wersję klasycznej opowieści Charlesa Dickensa – Opowieść wigilijna.

Źrodło: informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…