Kolejne ofiary Piły 3 0

Bahar Soomekh i Angus MacFadyen dołączyli do obsady horroru Piła 3. Zdjęcia rozpoczną się 8 maja w Toronto.

W filmie wystąpią także: Tobin Bell, Shawnee Smith, Donnie Wahlberg. Bell pojawił się w obu częściach horroru, w roli psychopatycznego mordercy. Smith i Wahlberg zagrali w sequelu, wcielając się – odpowiednio – w Amandę i detektywa Erica Matthewsa. W obrazie zobaczymy również Dinę Meyer, która ponownie zagra Kerry. Teraz do obsady dołączyli Bahar Soomekh i Angus MacFadyen, którzy zagrają kolejne ofiary: Lynn i Jeffa.

Kadr z filmu Piła 2Kadr z filmu Piła 2

Przypomnijmy, że bohaterem Piły i Piły 2 jest psychopata, którego ma obsesję wykładanie swoim ofiarom kazań na temat wartości życia. Zmusza on pojmanych ludzi do uczestnictwa w makabrycznych grach, których wynik decyduje o ich dalszym istnieniu. Piła 3 ma trafić na ekrany kin tuż przed Halloween, a mianowicie 27 października.

Film będzie dedykowany pamięci Gregga Hoffmana – głównego producenta wykonawczego Piły, który zmarł w listopadzie 2005 roku. Za kamerą projektu stanie Darren Lynn Bousman, który wyreżyserował Piłę 2. Scenariusz napiszą autorzy fabuły wcześniejszych obrazów – Leigh Whannell i James Wan. Do pracy powrócą także ci sami producenci: Mark Burg i Oren Koules. Zdjęcia rozpoczną się 8 maja w Toronto.

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

sleep_walker

całkiem możliwe…

ale nawet najgorsza z tych trzech części będzie o niebo lepsza niż te wszystkie "amerykanckie" pseudohorroy o nawiedzonych domach i tym podobnych, w których głównym problemem jest: w jakiej kolejności zginą bohaterowie… ;)

Piła wniosła odrobinę świerzości do gatunku. Udowodniła, że horror również potrafi dawać do myślenia i zaskakiwać…

Cóż, czekam z niecierpliwością na cz. 3 i mam nadzieję, że nie zawiodę się za bardzo… ;)

Pozdrawiam!

psikorski

Na pewno film odniesie sukces kasowy, ale nie wierze, że będzie tak porywający jak wcześniejsze części…

ropuszysko

Im dalej tym gorzej np. Oszukać przeznaczenie 3.
Jak ktoś ma możliwość obejrzenia filmu-[pisownia fonetyczna] :Sardu – teatr makabry: sprzed co najmniej 15 lat to niech to zrobi a nie będzie żałować.

blanka

TEŻ BYM JUZ CHCIALA ZOBACZYĆ CZEŚĆ 3 , I MAM NADZIEJE ŻE BEDZIE NAJLEPSZA BO JAK NARAZIE TO JEDYNKA JEST CIUT LEPSZA OD DWÓJKI !!! ZOBACZYMY JAKA BEDZIE CZĘŚC 3 , AZ SIE JUZ NIE MOGE DOCZEKAC !!!!

k4c5er

Rónież czekam na 3 część i mam nadzieje że to będzie najlepsza część …

Proszę czekać…