Kolejne ofiary Piły 3

Bahar Soomekh i Angus MacFadyen dołączyli do obsady horroru Piła 3. Zdjęcia rozpoczną się 8 maja w Toronto.

W filmie wystąpią także: Tobin Bell, Shawnee Smith, Donnie Wahlberg. Bell pojawił się w obu częściach horroru, w roli psychopatycznego mordercy. Smith i Wahlberg zagrali w sequelu, wcielając się – odpowiednio – w Amandę i detektywa Erica Matthewsa. W obrazie zobaczymy również Dinę Meyer, która ponownie zagra Kerry. Teraz do obsady dołączyli Bahar Soomekh i Angus MacFadyen, którzy zagrają kolejne ofiary: Lynn i Jeffa.

Kadr z filmu Piła 2Kadr z filmu Piła 2

Przypomnijmy, że bohaterem Piły i Piły 2 jest psychopata, którego ma obsesję wykładanie swoim ofiarom kazań na temat wartości życia. Zmusza on pojmanych ludzi do uczestnictwa w makabrycznych grach, których wynik decyduje o ich dalszym istnieniu. Piła 3 ma trafić na ekrany kin tuż przed Halloween, a mianowicie 27 października.

Film będzie dedykowany pamięci Gregga Hoffmana – głównego producenta wykonawczego Piły, który zmarł w listopadzie 2005 roku. Za kamerą projektu stanie Darren Lynn Bousman, który wyreżyserował Piłę 2. Scenariusz napiszą autorzy fabuły wcześniejszych obrazów – Leigh Whannell i James Wan. Do pracy powrócą także ci sami producenci: Mark Burg i Oren Koules. Zdjęcia rozpoczną się 8 maja w Toronto.

megafon.pl