Kolejne ofiary Piły 3 0

Bahar Soomekh i Angus MacFadyen dołączyli do obsady horroru Piła 3. Zdjęcia rozpoczną się 8 maja w Toronto.

W filmie wystąpią także: Tobin Bell, Shawnee Smith, Donnie Wahlberg. Bell pojawił się w obu częściach horroru, w roli psychopatycznego mordercy. Smith i Wahlberg zagrali w sequelu, wcielając się – odpowiednio – w Amandę i detektywa Erica Matthewsa. W obrazie zobaczymy również Dinę Meyer, która ponownie zagra Kerry. Teraz do obsady dołączyli Bahar Soomekh i Angus MacFadyen, którzy zagrają kolejne ofiary: Lynn i Jeffa.

Kadr z filmu Piła 2Kadr z filmu Piła 2

Przypomnijmy, że bohaterem Piły i Piły 2 jest psychopata, którego ma obsesję wykładanie swoim ofiarom kazań na temat wartości życia. Zmusza on pojmanych ludzi do uczestnictwa w makabrycznych grach, których wynik decyduje o ich dalszym istnieniu. Piła 3 ma trafić na ekrany kin tuż przed Halloween, a mianowicie 27 października.

Film będzie dedykowany pamięci Gregga Hoffmana – głównego producenta wykonawczego Piły, który zmarł w listopadzie 2005 roku. Za kamerą projektu stanie Darren Lynn Bousman, który wyreżyserował Piłę 2. Scenariusz napiszą autorzy fabuły wcześniejszych obrazów – Leigh Whannell i James Wan. Do pracy powrócą także ci sami producenci: Mark Burg i Oren Koules. Zdjęcia rozpoczną się 8 maja w Toronto.

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

sleep_walker 2006-05-14

całkiem możliwe…

ale nawet najgorsza z tych trzech części będzie o niebo lepsza niż te wszystkie "amerykanckie" pseudohorroy o nawiedzonych domach i tym podobnych, w których głównym problemem jest: w jakiej kolejności zginą bohaterowie… ;)

Piła wniosła odrobinę świerzości do gatunku. Udowodniła, że horror również potrafi dawać do myślenia i zaskakiwać…

Cóż, czekam z niecierpliwością na cz. 3 i mam nadzieję, że nie zawiodę się za bardzo… ;)

Pozdrawiam!

psikorski 2006-05-08

Na pewno film odniesie sukces kasowy, ale nie wierze, że będzie tak porywający jak wcześniejsze części…

ropuszysko 2006-05-06

Im dalej tym gorzej np. Oszukać przeznaczenie 3.
Jak ktoś ma możliwość obejrzenia filmu-[pisownia fonetyczna] :Sardu – teatr makabry: sprzed co najmniej 15 lat to niech to zrobi a nie będzie żałować.

blanka 2006-05-06

TEŻ BYM JUZ CHCIALA ZOBACZYĆ CZEŚĆ 3 , I MAM NADZIEJE ŻE BEDZIE NAJLEPSZA BO JAK NARAZIE TO JEDYNKA JEST CIUT LEPSZA OD DWÓJKI !!! ZOBACZYMY JAKA BEDZIE CZĘŚC 3 , AZ SIE JUZ NIE MOGE DOCZEKAC !!!!

k4c5er 2006-05-06

Rónież czekam na 3 część i mam nadzieje że to będzie najlepsza część …

Proszę czekać…