"May the Force Be With You"

Rambo IV zmienia tytuł 0

Sylvester Stallone powiedział, że najnowsza część filmu o przygodach Rambo będzie nosić tytuł John Rambo, podobnie jak szósta część Rocky'ego: Rocky Balboa.

Pierwotnie film miał nosić tytuł Rambo IV: The Pearl of the Cobra.Główna rolę zagra Sylvester Stallone, który jest także reżyserem i głównym scenarzystą projektu. Oprócz Stallone'a w filmie na pierwszym planie zobaczymy: Jamesa Brolina, Kim Dickens, Bruno Camposa, Carrie Southworth i Matta Marsdena, który niedawno dołączył do obsady.
Rambo IV opisuje losy starszego już Johna Rambo żyjącego razem z rodziną. Weteran nosi naszyjnik Sri Nagra Mani, czyli właśnie The Pearl of the Cobra. Kiedy zaginie jego córka, Rambo wyruszy na jej poszukiwania, po drodze ścierając się z birmańską armią. Początkowo Stallone chciał umiejscowić akcję filmu w Afganistanie, gdzie Rambo miałby za zadanie walczyć z terrorystami.

Zdjęcia do filmu rozpoczynają się 23 lutego w Tajlandii.

Sylvester Stallone w filmie Rambo II 1985Sylvester Stallone w filmie Rambo II 1985

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Ronaldinho

Z głowy mi wyleciała piąta część Rocky’ego ;) Najbardziej pamiętam czwórkę, może to dlatego ten błąd :-) Ale dzięki dzięki, poprawione.

MDW

Zgadza się. Szósta a nie piąta część Rocky’ego nosi tytuł "Rocky Balboa". No ale przy takiej ilości łatwo o pomyłkę. ;)

pkawnik

Wydaje mi sie, że nie piąta a szósta część Rocky’ego nosi tytuł "Rocky Balboa"…a raczej jestem pewien.

Proszę czekać…