Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Tom Hardy walczy z Systemem 8

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu System z Tomem Hardym, Noomi Rapace i Garym Oldmanem w rolach głównych. Film powstał na podstawie powieści 'Child 44' autorstwa Toma Roba Smitha. Premiera w Polsce 17 kwietnia.

Stalinowska Rosja. Lew Stiepanowicz Demidow (Tom Hardy) to młody funkcjonariusz Ministerstwa Bezpieczeństwa Państwowego sprawnie pnący się po szczeblach kariery. Jest posłusznym sługą systemu, jednak pewnego dnia jego wiara w ideały Partii zostaje zachwiana. Przełożeni każą mu zatuszować sprawę okrutnego morderstwa czteroletniego chłopca. Gdy zaczynają ginąć kolejne dzieci, narażając się na gniew zwierzchników, Demidow rozpoczyna śledztwo na własną rękę.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

Mis_Koralgol 2015-02-01

Ha – toż to niemalże przeróbka Obywatela X, z trochę bardziej znaną obsadą, ale nie koniecznie lepszą :P
Sowiecka Rosja, seryjny morderca zabijający dzieci w pociągach – tyle że to na książce a tamto na faktach. (może książka na faktach, chociaż bazowała)

bizarre 2015-01-30

Też jestem bardzo ciekawy tego filmu, zapowiada się nieźle. A rok 2015 zapowiada się na rok Toma Hardy’ego – za "System" może wpaść kilka nagród, a z Mad Maxem przyjdzie sukces komercyjny. W dodatku na horyzoncie jest jeszcze "The Revenant" Inarritu, "Suicide Squad" i "Legend" gdzie zagra podwójną rolę, wszystkie te produkcje również zapowiadają się bardzo bardzo ciekawie.

Redox bizarre 2015-01-30

Hardy ostatecznie wycofał się z udziału w "Suicide Squad". Nie zobaczymy go w tym filmie.

bizarre Redox 2015-01-30

Faktycznie, jakoś mi to umknęło. Jeśli potwierdzi się informacja, że zastąpi go Jake Gyllenhaal to film nic nie straci na swojej wartości.

Redox bizarre 2015-01-30

Oj to muszę Cię zmartwić, bo Gyllenhaal także odrzucił tą rolę :) Stanęło chyba na kandydaturach Joela Edgertona i Jona Bernthala do roli Ricka Flaga.

bizarre Redox 2015-01-30

Haha no nie wierzę ;) W takim razie film straci sporo na swojej wartości, bo jednak Edgerton i Bernthal to nie ta sama półka co Hardy i Gyllenhaal.

Movieman bizarre 2015-01-30

Szczerze powiedziawszy to ten film nie ma już nic do stracenia – otóż w obsadzie Jai Courtney XD

Santanico 2015-01-28

bedzie mocny film

miodzik 2015-01-28

Ha ha, też się podjarałem i chciałem przemilczeć, ale skoro to nieodosobniony przypadek, to co mi tam ;)

Movieman 2015-01-27

Łooo matko, tak bardzo się jaram :o

Proszę czekać…