Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Chris Pratt nowym Indianą Jonesem? 4

Jak się okazuje Gwiezdne Wojny to nie jedyna kultowa serią, którą zajmie się Disney. W 2013 roku studio wykupiło prawa do Indiany Jonesa od Paramount Pictures.

Według doniesień Deadline, Disney jest zainteresowany stworzeniem remake’u o przygodach legendarnego archeologa. Co więcej już padło nazwisko aktora, który miałby wcielić się w Indianę Jonesa i zastąpić tym samym w tej roli Harrisona Forda. Tym aktorem miałby być Chris Pratt, gwiazda zeszłorocznego kasowego hitu Marvela, Strażnicy Galaktyki.

Na razie ani studio, ani tym bardziej sam Pratt nie skomentowali tych doniesień. Warto również odnotować, że 35 latek w tym roku wystąpi w Jurassic World, czyli kolejnej kultowej serii, która doczekała się wskrzeszenia.

Indiana Jones po raz ostatni na ekranach kin pojawił się w 2008 roku. Film nosił tytuł Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki i odniósł duży kasowy sukces zarabiając na całym świecie ponad 786 milionów dolarów, stając się tym samym najbardziej dochodową częścią serii. Pomimo tego sam film został przyjęty chłodno i zebrał niezbyt przychylne recenzje.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Quagmire 2015-01-28

No cóż, to jedyny słuszny kandydat.

Aventia 2015-01-28

Mimo wszystko średnio podoba mi się ten pomysł. To nie będzie już ten sam Indy. Do tego nie oszukujmy się, ale rzadko kiedy dobrze wychodzi wskrzeszenie jakiejkolwiek serii.
Przynajmniej takie jest moje zdanie.

jacks 2015-01-28

Bardzo dobry wybór mimo kiepskiego pomysłu z wskrzeszeniem serii. Czy naprawdę brakuje już pomysłów na udany film przygodowy?

bizarre jacks 2015-01-30

"Indiana Jones" w tytule to automatyczne podwojenie wpływów z biletów. Prawdopodobnie będzie to samo co z "Królestwem Kryształowej Czaszki" – wielki sukces kasowy i słaby film. Natomiast wybór Chrisa Pratta jak najbardziej na plus.

Proszę czekać…