Wybierz Swojego Bohatera Roku! 0

Nagrody filmowe efdeby 2007 ruszyły w piątek i powoli zaczynamy prezentować nominacje w poszczególnych kategoriach.

Efdeby 2007 są nagrodami filmowymi, które mają pokazać, które filmy zasłużyły na wyróżnienie w poszczególnych wąskich kategoriach. Oczywiście każdy ma prawo mieć własne zdanie, czy kategorie są trafne, czy mogłyby być inne, ale nie zmienia to faktu, że na uczestników naszej zabawy czekają miłe nagrody. Efdeby mają być wskazówką dla osób, które z różnych powodów przegapiły niektóre filmy co warto obejrzeć.

Borat kontra Michalina?Borat kontra Michalina?

Celowo nasze efdeby pomijają twórców, bo dla nich najlepszą nagrodą jest jak największa liczba widzów. Nie jesteśmy wrogami nagradzania pojedynczych osób. Ekipa filmowa to, jednak zespół i dobry trener nigdy nie wyróżnia pojedynczych zawodników. Nie rozkładamy filmu na części składowe, bo film, to film i nie chodzimy do kina, żeby oglądać napisy końcowe.

Kategorią specjalną podczas efdebów 2007 jest Bohater Roku.

Dlaczego Bohater Roku?

Mocni, wyraziści bohaterowi są siłą filmu. Na stworzenie bohatera pracuje cały sztab osób. Ważny jest sam aktor, charakteryzacja, scenariusz, kontrola reżysera i jeszcze wiele innych rzeczy. Czasami jeden bohater może zadecydować o sukcesie filmu, jak przystało na super-bohatera. Wybór w tym roku był duży i bardzo trudny. Z góry przepraszamy, jeśli ktoś nie znalazł wśród propozycji nominacji godnej swojego głosu. Niestety takich sytuacji nie można uniknąć.

O nominacjach …

Wśród nominacji znalazły się prawdziwe skrajności i to ma być w tym najpiękniejsze. Nie ważne czy ktoś jest dobry, czy zły. Ważne, czy za rok będziemy o nim pamiętać i chcieli dowiedzieć się jakie są jego dalsze losy. Mamy, więc do wyboru takie skrajności jak Brat Zdrówko i Davy Jones, jak Mambo i Randal Graves, jak Borat i Michalina, która uratowała karierę na dużym ekranie pewnego popularnego aktora.

Brat Zdrówko kontra Davy Jones?Brat Zdrówko kontra Davy Jones?

Bohater roku:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

Trophy

Nawet jakby był Alfred Borden z "Prestiżu" to i tak pewnie by Borat wygrał. ;]

BigGiantHead

Konkurencję ma prawie żadną w tej kategorii…

Ronaldinho

Borat bohaterem roku, koniec i kropka

Trophy Ronaldinho

LOOOL! Przecież to jest pewne, że on nim zostanie. Tak pewne jak to, że jutro jest czwartek. :]

Anonimowy Trophy

Kurcze, to chyba przepadło mi dvd :-(

Trophy

Ja już nie pamiętam na kogo głosowałam… :/ nawet nie pamiętam żeby tam Michalina była. :/

BigGiantHead

Ano właśnie – ja już wysłałem zgłoszenie, czyżby się kandydaci w międzyczasie zmienili?

Proszę czekać…