Przerażający Duch powraca 5

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego zwiastuna oraz plakatu filmu Poltergeist, remake’u kultowego horroru Duch z 1982 roku. Za reżyserię odpowiada Gil Kenan, twórca filmów Miasto cienia i Straszny dom. Premiera planowana jest na 24 lipca.

Bohaterami filmu jest rodzina mieszkająca w pięknym domu na przedmieściach. Nie wiedzą jednak, że ziemia, na której stoi ich dom, była niegdyś cmentarzem. Duchy zmarłych nie mogą przez to spoczywać w spokoju. Uprowadzają one najmłodszą córkę, teraz rodzina musi walczyć o to by nie stracić jej na zawsze.

W obsadzie znaleźli się Sam Rockwell, Rosemarie DeWitt, Jared Harris, Saxon Sharbino i Jane Adams. Za produkcje odpowiedzialny jest Sam Raimi odpowiedzialny za kultowe Martwe zło.

PoltergeistPoltergeist

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

tjindy

Hmmm. Po kiego grzyba ruszać temat którego nie da się poprawić. Zwiastun przy oryginale wygląda wręcz beznadziejnie.. Aktorstwo przeciętne, sceny z "rzyci" wyjęte oraz standardowe, łopatologiczne prowadzenie widza za rączkę po fabule bez pozostawienia "smaczku niedopowiedzi".
Podobne odczucia miałem przy Robocopie – pomimo że zwiastun zapowiadał chałę – film był znośny. Tutaj jest szansa że będzie gorzej ;)

Quagmire

Zwiastun Poltergeista wygląda tak mocno bezbarwnie i zniechęcająco jak to tylko możliwe. Aż dziwne, że Rockwell dał się w to wciągnąć, i to w sumie moja jedyna nadzieja po obejrzeniu tej zapowiedzi.

Proszę czekać…