Zwiastun serialu Bloodline 4

Stacja Netflix udostępniła premierowy zwiastun oraz plakat zapowiadające serial Bloodline, którego premiera planowana jest na 20 marca. Za jego powstanie odpowiadają Glenn Kessler (Układy), Todd A. Kessler (Rodzina Soprano) oraz Daniel Zelman (Nie wszystko złoto, co się świeci).

Bohaterami serialu jest rodzina Rayburns, których standardowe, szczęśliwe życie przerywa przybycie najstarszego syna, który jest "czarną owcą". Od tego momenty najbardziej ukrywane sekrety zaczynają wychodzić na jaw.

W obsadzie znajdują się m.in. Kyle Chandler, Ben Mendelsohn, Linda Cardellini, Sam Shepard, Sissy Spacek, Norbert Leo Butz, Jamie McShane, Jacinda Barrett oraz Enrique Murciano.

BloodlineBloodline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Gracjan Mikitin 2015-02-10

Równiez jestem na tak. Świetny zwiastun, obsada też wydaje sie być strzałem w dziesiątkę. Czekam!

Redox 2015-02-10

Wygląda na kolejny celny strzał Netflixa. Na pewno sprawdzę ten tytuł !! Poza tym świetnie pasuje w zwiastunie piosenka "Nothing Else Matters".

Bluejohn_26 2015-02-10

Chciałbym zauważyć, że nazwisko rodziny brzmi Rayburn. "S" dodaje się na końcu, kiedy jest ono podawane w liczbie mnogiej. Poza tym w Polsce podczas odmiany przez przypadki nie dodaje się apostrofu gdyż nazwisko kończy się na "N", a apostrof dodaje się gdy litera, która go poprzedza jest niewymawiana.

Proszę czekać…