Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Oto Jason Momoa jako Aquaman! 5

Reżyser Zack Snyder opublikował pierwsze zdjęcie Jasona Momoa, który wcieli się w Aquamana w nadchodzącej produkcji pt. Batman v Superman: Świt sprawiedliwości.

Zdjęcie pojawiło się w raz z hasłem There is only one true King (tłum. Jest tylko jeden prawdziwy król), a na samym plakacie widnieje hasło Unite the Seven (tłum. Zjednoczyć siódemkę) najprawdopodobniej odnoszące się do bohaterów należących do Justice League, którzy połączyli siły w walce z potężnymi wrogami, z którymi nie wygraliby w pojedynkę.

Aquaman zadebiutuje w 2016 r. we wspomnianym wyżej Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, następnie pojawi się w The Justice League Part One w 2017 r., później w solowym filmie zaplanowanym na 2018 r. roboczo zatytułowanym Aquaman, a także w 2019 r. w Justice League Part Two.

Jak Wam się podoba nowy Aquaman?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Quagmire 2015-02-20

Momoa wygląda dokładnie tak jak się spodziewałem, jak mieszanka jego postaci w "Gwiezdnych Wrotach: Atlantydzie" z motywami Aquamana. Nie jest źle, ale Batman i Wonder Woman robili większe wrażenie. Co do napisu, podobno w komiksach jest określany jako Władca Siedmiu Mórz, ale jakby tak policzyć to Justice League ma tworzyć prawdopodobnie 7 postaci: Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Aquaman, Cyborg i Green Lantern.

Redox 2015-02-20

Wygląda świetnie, dokładnie tak wyobrażałem sobie tą postać.

jacks 2015-02-20

Podoba mi się, choć po Conanie i kilku słabych filmach akcji daję mu duży kredyt zaufania. Jak to spieprzy to będzie masakra.

Movieman 2015-02-20

Też mi się podoba. Kostium fajnie współgra z tymi tatuażami, morda Momoy też sensownie wygląda, podobnie jak i jego trójząb. Bardziej zastanawiający jest napis. Czyżby to Aquaman miał być Nickiem Fury DC i połączyć wszystkich superbohaterów w Justice League?

Proszę czekać…