UPDATE: Nowy plakat do Avengers: Czas Ultrona 4

Marvel udostępnił nowy oficjalny plakat do swojej produkcji Avengers: Czas Ultrona. Grafika niczym nas nie zaskakuje i wygląda podobnie jak do pierwszej odsłony serii. Film w naszych kinach już 5 maja tego roku. Zapraszamy do oglądania.

Kiedy Tony Stark próbuje wskrzesić dawno zapomniany program utrzymania światowego pokoju, sytuacja niespodziewanie się komplikuje. Na scenę wkracza mroczny Ultron ze zbrodniczym planem zniszczenia całej planety. Los milionów niewinnych istnień spocznie w rękach najpotężniejszych bohaterów Ziemi z drużyny Mścicieli. Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Hawkeye zostaną wystawieni na największą próbę pełną niełatwych sojuszy i niespodziewanych zwrotów akcji.

W filmie wystąpią Robert Downey Jr., Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Samuel L. Jackson, Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Olsen, James Spader, Cobie Smulders, Thomas Kretschmann, Paul Bettany oraz Stellan Skarsgard. Za reżyserię odpowiada Joss Whedon.

Avengers: Czas UltronaAvengers: Czas Ultrona

AKTUALIZACJA:

W toku kampanii promocyjnej zaprezentowano kolejną grafikę, na której może bliżej spojrzeć na Iron Mana.

Avengers: Czas UltronaAvengers: Czas Ultrona

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Redox 2015-02-25

Paskudny photoshop. Jedyny plus plakatu jest taki, że potwierdza pojawienie się Falcona :)

Marek Jacek Redox 2015-02-25

Oko jak Hawkeye :) Ale faktycznie dobra wiadomość :)

Quagmire Redox 2015-02-25

On potwierdza jeszcze pojawienie się Danny’ego Elfmana. To jest dopiero dobra wiadomość.

Marek Jacek 2015-02-24

Grafik płakał jak wciskał wszystkich bohaterów na poster… Rodzeństwo Maximoff chyba najbardziej poszkodowane, a Nick Fury jakby za karę tam wklejony. No i standardowo nie widać szczegółów Visiona, bo po co. I tak czekam :)

Proszę czekać…