Schwarzenegger powróci w kolejnym Terminatorze 2

Mimo, że do premiery filmy Terminator Genisys jeszcze kilka miesięcy, producenci filmu zdradzili daty, dwóch nadchodzących jego sequeli. Dodatkowo największa gwiazda serii, czyli Arnold Schwarzenegger, potwierdził swój udział w obsadzie.

Pierwszy sequel planowany jest na 19 maja 2017 roku, natomiast drugi na 29 czerwca 2018 roku.

Przypomnijmy fabułę nadchodzącego Terminatora:

Niedaleka przyszłość. W roku 2029 John Connor stoi na czele podziemia, walcząc z zagrażającymi ludzkości cyborgami. W tej nierównej walce musi zmierzyć się z siłami przeszłości i… przyszłości. Aby zapewnić sobie życie, wysyła w przeszłość zaufanego porucznika Kyle’a Reese’a, który musi uratować matkę Connora przed śmiercią. Ale to, czego się dowiaduje, zmienia wszystko. Oprócz Ziemi A i Ziemi B istnieje jeszcze jedno uniwersum – C, które ma stać się miejscem dla ludzkości. Tymczasem SkyNet szykuje się do najpotężniejszej wojny w dziejach. Wojny, której celem jest zgładzenie gatunku ludzkiego.

Terminator GenisysTerminator Genisys

W głównych rolach wystąpią m.in. Jason Clarke, Emilia Clarke, Jai Courtney, J.K. Simmons oraz Dayo Okeniyi. Za powstanie filmu odpowiada Alan Taylor, twórca najnowszego Thora.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…