Schwarzenegger powróci w kolejnym Terminatorze

Mimo, że do premiery filmy Terminator Genisys jeszcze kilka miesięcy, producenci filmu zdradzili daty, dwóch nadchodzących jego sequeli. Dodatkowo największa gwiazda serii, czyli Arnold Schwarzenegger, potwierdził swój udział w obsadzie.

Pierwszy sequel planowany jest na 19 maja 2017 roku, natomiast drugi na 29 czerwca 2018 roku.

Przypomnijmy fabułę nadchodzącego Terminatora:

Niedaleka przyszłość. W roku 2029 John Connor stoi na czele podziemia, walcząc z zagrażającymi ludzkości cyborgami. W tej nierównej walce musi zmierzyć się z siłami przeszłości i… przyszłości. Aby zapewnić sobie życie, wysyła w przeszłość zaufanego porucznika Kyle’a Reese’a, który musi uratować matkę Connora przed śmiercią. Ale to, czego się dowiaduje, zmienia wszystko. Oprócz Ziemi A i Ziemi B istnieje jeszcze jedno uniwersum – C, które ma stać się miejscem dla ludzkości. Tymczasem SkyNet szykuje się do najpotężniejszej wojny w dziejach. Wojny, której celem jest zgładzenie gatunku ludzkiego.

Terminator GenisysTerminator Genisys

W głównych rolach wystąpią m.in. Jason Clarke, Emilia Clarke, Jai Courtney, J.K. Simmons oraz Dayo Okeniyi. Za powstanie filmu odpowiada Alan Taylor, twórca najnowszego Thora.