Leonardo DiCaprio idzie po Oscara 3

W końcu Leonardo DiCaprio otrzymał rolę o którą starał się od kilku lat. Aktor wystąpi w filmie The Crowded Room, który będzie adaptacją popularnej książki Daniela Keyesa pt. Billy Milligan. Główny bohater opowiadania ma 24 różne osobowości, a rola takiej postaci może zwiastować Oscara, a jak wiadomo DiCaprio ciągle nie może zdobyć wymarzonej nagrody.

Za scenariusz odpowiedzialni są Jason Smilovic i Todd Katzberg. Natomiast Jennifer Davisson, Alexandra Milchan oraz DiCaprio zajmą się produkcją.

Okładka książkiOkładka książki

Opis książki:
Prawdziwa historia Billy`ego Milligana, który mógł być każdym kim chciał … z wyjątkiem samego siebie. Był człowiekiem z dwudziestoma czterema różnymi osobowościami walczącymi ze sobą, aby opanować jego ciało. Ostatecznie znalazł się w więzieniu oskarżony o porwanie i gwałty na trzech kobietach. W precedensowej sprawie Billy został uniewinniony, a wyrok uzasadniono rozszczepieniem osobowości. Po raz pierwszy w historii poruszono ten niesamowity problem publicznie, rozstrzygając go w tak kontrowersyjny sposób.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…