Interesuję się szeroko pojętą sztuką. Pasjonuje mnie muzyka – sam gram na gitarze – grafika komputerowa, animacja, film, literatura, oraz wszelkie sztuki plastyczne. Ponadto piszę dla wielu serwisów internetowych głównie zajmujących się kulturą oraz – wspomnianą przed chwilą – sztuką. Recenzje, które piszę – i nie tylko – są bliskie mojemu sercu wówczas, kiedy mam oceniać film animowany. To właśnie ten gatunek filmowy towarzyszył mi od najwcześniejszych lat mojego życia, przez filmy takie, jak „Gdzie jest Nemo”, czy „Potwory i spółka” zainteresowałem się głębiej samą kinematografia oraz grafiką komputerową, która coraz bardziej uzależnia od siebie współczesne kino. Chciałbym stworzyć przede wszystkim własny film animowany, więc zapraszam chętnych do pomocy! To właśnie animacja zapoznała mnie z komiksem, ona sprawiła, że skłoniłem się sięgnąć po swój pierwszy zeszyt komiksowy. A następnie sięgnąłem po książkę i w ten sposób zadomowiłem się w literaturze.

Restart „Kaczych opowieści” 2

Studio Walt Disney Animation Studios z wielką radością poinformowało o rozpoczęciu prac nad nową wersją Kaczych opowieści.

Duck Tales

Serial animowany będzie oczywiście rebootem Kaczych opowieści , będących laureatami nagrody Emmy. Nowa wersja na pewno nie będzie pozbawiona charakterystycznych postaci takich, jak Sknerus McKwacz, Hyzio, Dyzio oraz Zyzio. Autorzy nie zapomną oczywiście o słynnym Kaczorze Donaldzie. Serial animowany pt. Duck Tales nadawano w latach 1987-1990.

Odświeżoną wersję Kaczych opowieści obejrzymy na kanale Disney XD w 2017 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
kpr 2015-03-04

Oby nie animacja 3D jak np. nowy Garfield.. oczy mi krwawią jak to widzę i rujnuje to moje dzieciństwo.

Proszę czekać…