Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowe plakaty promujące 2. sezon Domu grozy 2

Wczoraj na łamach naszego portalu mogliście oglądać cztery pierwsze plakaty promujące drugi sezon serialu Dom grozy (Kliknij tutaj). Dzisiaj mamy dla Was kolejna porcję nowym plakatów, które możecie obejrzeć poniżej.

Londyn, rok 1891. Policja bada serię straszliwych morderstw. Renomowany podróżnik sir Malcolm Murray (Timothy Dalton) i tajemniczo piękna Vanessa Ives (Eva Green) wiedzą, że stoi za nią mroczna siła. Szukając uzdolnionych ludzi do walki z potworami, rekrutują amerykańskiego strzelca wyborowego Ethana Chandlera (Josh Hartnett) oraz wybitnie utalentowanego dr. Victora Frankensteina (Harry Treadaway). Lecz każde z nich, oprócz zmagania się z nienaturalnymi stworzeniami, musi skonfrontować się z własnymi demonami.

Premiera drugiego sezonu 3 maja.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Bluejohn_26 2015-03-05

Prawdę powiedziawszy, od kilku dni dostępnych jest już wszystkie jedenaście plakatów drugiego sezonu. Pierwsze pojawiły się plakaty z Sir Malcolmem i Sembene (25 lutego), następnie te z Frankensteinem i Potworem (26 lutego), dalej te z Madame Kali, Hecate i Dorianem (27 Lutego). Te zaprezentowane przez Redoxa były na końcu (2 marca). Jeśli ktoś chce zobaczyć te brakujące to dostępne są tu: http://www.impawards.com/tv/penny_dreadful_ver9.html

Marcin Darski 2015-03-04

Jedna z lepszych adaptacji historii potwora Frankensteina. Polecam.

Proszę czekać…