Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dan Stevens zostanie Bestią! 1

Disney szykuje się do kolejnej produkcji na podstawie swojej kultowej animacji. Tym razem chodzi o film aktorski Piękna i Bestia. Jakiś czas temu poznaliśmy nazwisko aktorki, która wcieli się w postać Belli. Dzisiaj poznaliśmy dwóch aktorów, którzy również wezmą udział w disnejowskim widowisku.

Do Emmy Watson, która zagra tytułową Piękną dołączyli Dan Stevens oraz Luke Evans. Ten pierwszy wcieli się w Bestię, z kolei Evans zagra przystojnego Gastona mającego w planach niecne czyny. Reżyserem filmu jest Bill Condon. W tym roku premierę będzie miał jego najnowszy film, Mr. Holmes (dzisiaj na łamach naszego portalu ukazał się teaserowy zwiastun filmu).

Dla tych którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczyć klasycznej animacji Disneya, przypominany opis Pięknej i Bestii:
Belle jest inteligentną i piękną młodą kobietą, która ucieka w świat książek, aby wyrwać się z szarego prowincjonalnego życia. Gdy jej ojciec gubi się w drodze do domu i trafia do zamku straszliwej Bestii, dziewczyna zgadza się zająć jego miejsce. Z pomocą zaczarowanych mieszkańców zamku – wśród których są: imbryk, świecznik i zegar kominkowy – odkrywa, że Bestia skrywa ludzkie serce, jest bowiem księciem, na którego rzucono zły urok.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…