Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Xena w serialu Ash Vs. Evil Dead! 2

Produkcja serialu Ash vs Evil Dead będącego kontynuacją trylogii horrorów z serii Martwe zło mknie do przodu. Właśnie pojawiła się informacja o dołączeniu do obsady Lucy Lawless, czyli aktorki najlepiej znanej z udziału w serialach Xena: Wojownicza księżniczka oraz Spartakus: Krew i piach.

Lawless wcieli się w postać Ruby, tajemniczej bohaterki, która pała żądzą zniszczenia nowego źródła martwego zła. Jest ona jednak przekonana, że to Ash stoi za całym zamieszaniem. Do roli Asha powróci oczywiście Bruce Campbell.

Serial powstaje dla stacji STARZ, a pierwszy sezon ma liczyć 10 półgodzinnych odcinków. Zdjęcia do pilota ruszają na wiosnę w Nowej Zelandii, a reżyserem pierwszego epizodu będzie oczywiście Sam Raimi.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

bizarre 2015-03-10

Myślę, że lepiej byłoby, gdyby powstał film, bo coś czuję, że nie wystarczy dobrego materiału na serial, będzie mocno rozciągnięty i całość przejdzie bez echa. Obym się mylił ;)

Quagmire 2015-03-10

Świetna wiadomość! Patrząc na filmografię Teda Raimi, zastanawiam się za co właściwie płaci on rachunki przez ostatnie 5 lat, więc liczę także na jego udział. Mam nadzieję, że w serialu przewinie się cała ferajna związana z Xeną, Herkulesem i Martwym złem.

Proszę czekać…