Tim Burton wyreżyseruje Dumbo 1

Walt Disney Company skupia się ostatnio na ponownych adaptacjach swoich największych hitów. Dopiero co w kinach mogliśmy zobaczyć Kopciuszka, niedługo na ekrany trafią Księga dżungli oraz Piękna i Bestia, a w kolejnym projektem ma być Dumbo, którego reżyserią zajmie się Tim Burton.

Disney potwierdza, ze film będzie mieszanką aktorskiego filmu i elektów specjalnych, jednak nie zdradza jeszcze fabuły. Nie wiemy również kiedy projekt mógłby powstać, ponieważ reżyser ma sporo pracy, ale najbardziej prawdopodobnym terminem wydaje się 2018 rok. Na więcej informacji musimy poczekać.

Przypomnijmy, że wcześniej Tim Burton współpracował już z Disneyem przy filmach Alicja w Krainie Czarów oraz Frankenweenie.

Dumbo to jeden z największych skarbów studia Walta Disneya – czarujący i wzruszający, pełen niezapomnianych piosenek film zachwyca od lat. Kiedy bocian przynosi Pani Jumbo jej długo oczekiwanego synka, mały Dumbo i jego niezwykłych rozmiarów uszy stają się pośmiewiskiem całego cyrku. Dzięki pomocy swego lojalnego przyjaciela, myszy o imieniu Tim, odrobinie magii i mnóstwie odwagi, Dumbo pokonuje przeciwności i triumfuje jako jedyny latający słoń świata!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Redox 2015-03-11

Ciekawe jaki los czeka zapowiedziane "Beetlejuice 2". Pewnie znowu pójdzie w odstawkę na lata…

bizarre 2015-03-11

Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić tego filmu. Jeśli to obejrzę, to pewnie tylko z ciekawości jak wypadnie Johnny Depp w roli słonia. :p Burton od kilku lat jest na równi pochyłej i zanosi się, że w najbliższych latach nic się nie zmieni.

Proszę czekać…