Nowy plakat The Flash 3

Wczoraj przedstawialiśmy zwiastun nowych odcinków serialu The Flash, a dziś zadebiutował plakat promujący dalszy ciąg serii. Nowy odcinek, zatytułowany Out of Time zadebiutuje na antenie The CW 17 marca o 20:00 czasu lokalnego.

Naznaczony tajemnicą z przeszłości Barry Allen (Grant Gustin) pracuje jako technik kryminalny w Central City. W wyniku poważnej awarii w miejscowym ośrodku badawczym w mieście dochodzi do poważnej katastrofy. Barry na kilka miesięcy zapada w śpiączkę. Po wybudzeniu odkrywa, że posiadł nadludzką szybkość. Postanawia wykorzystać swoją zdolność do pomagania mieszkańcom i walki z przestępczością, bo jak się okazuje – nie on jeden posiadł nadprzyrodzoną moc.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Quagmire 2015-03-11

Ten serial ma w sobie coś z Prison Break, i wcale nie chodzi mi o trójkę wspólnych aktorów. Jest skrajnie idiotyczny, ale daje podobny rodzaj rozrywki i przykuwa swoim głównym, chyba jedynym udanym, wątkiem. Widocznie ciężko zepsuć coś tak fascynującego jak tajemnica związana z podróżami w czasie.

Nie przeszkadza nawet fatalne aktorstwo (sądzę, że Cisco to jakiś sabotażysta opłacany przez Marvela), ani absurdalne sceny (niespodziewany pojedynek w sztukach walki dwóch nerdów), ani mniejsze lub większe idiotyzmy (bohaterowie mają w piwnicy swojego laboratorium wielkie więzienie, osadzeni prawdopodobnie żywią się powietrzem i duszą w sobie potrzeby fizjologiczne hehe).

Proszę czekać…