Kolejna zapowiedź serialu iZombie

Już 17 marca stacja The CW wyemituje premierowy odcinek pierwszego sezonu serialu iZombie. Ma to być kryminalny procedural, którego główną bohaterką będzie studentka medycyny. To co będzie wyróżniać ją od innych to to, że będzie ona… zombie.

Młoda kobieta będzie pracowała w biurze koronera, gdzie dzięki zjadaniu mózgów zwłok będzie mogła zapoznawać się z ich wspomnieniami. Pomoże to w pracy policyjnych detektywów, a ona sama również będzie czerpała z tego korzyści – dzięki temu zachowa swoje człowieczeństwo. W obsadzie między innymi są Rose McIver oraz Molly Hagan.

Twórcą serialu jest Rob Thomas. Będzie ona oparta na bohaterach stworzonych przez Chrisa Robertsona i Michaela Allerda z komiksów Vertigo/DC.

Źrodło: comingsoon.net


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.