Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

HBO rezygnuje z Watahy 3

Nie będzie drugiego sezonu serialu Wataha. Przynajmniej nie na HBO, ponieważ stacja zrezygnowała z kontynuacji tej produkcji. Dla fanów jest jednak nadzieja. Produkująca serial ATM Grupa chce kontynuować ten projekt i niewykluczone, że kolejną odsłonę Watahy wyemituje inna stacja.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników „Watahy”. Bardzo cieszy nas duże zainteresowanie i zaangażowanie widzów, jak również wysoka oglądalność – powiedziała Agnieszka Niburska dla Wirtualnemedia.pl, deputy marketing director HBO Polska. – Aktualnie jednak jesteśmy zainteresowani rozwijaniem różnych projektów, stąd decyzja o produkcji nowego serialu „Pakt”. Nie planujemy drugiego sezonu serialu „Wataha” – wyjaśnia Niburska.

Pierwszy sezon serialu cieszył się sporą popularnością. Jego średnia oglądalność wyniosła 335 tys. osób. Co ciekawe Wataha została przyjęta bardzo dobrze również za granicami Polski. Emitowano go w Bułgarii, Czechach, Chorwacji, Serbii, Słowenii oraz na Węgrzech.

Tytułowa wataha stoi na straży wschodniej granicy Polski, zewnętrznej granicy Unii Europejskiej, gdzie przemyca się ludzi, narkotyki, broń; dla pieniędzy, zysku, a czasem dla szansy na lepsze życie. Każdy ze strażników granicznych ślubuje stać na straży suwerenności i nienaruszalności granic państwa, służyć mu w trosce o jego interesy i bezpieczeństwo jego obywateli. Serial Wataha rozpoczyna się od zamachu bombowego, w którym giną oficerowie jednej z jednostek straży granicznej w Bieszczadach. Tylko jednemu z nich uda się przeżyć. Kapitan SG Wiktor Rebrow w wyniku zamachu traci nie tylko swoich przyjaciół, ale przede wszystkim ukochaną Ewę. Zagubiony, próbuje dociec, co się wydarzyło i kto za tym wszystkim stoi. Oficjalne śledztwo prowadzi prokuratura. Poznaniem prawdy są zainteresowani również jego przełożeni.

Źrodło: wirtualnemedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

lukas403 2015-03-13

kijowo, bo pierwszy sezon był całkiem,całkiem ;-)

Proszę czekać…