Będzie prequel amerykańskiego The Ring!

Dowiedzieliśmy się, że następny film z cyklu The Ring będzie prequelem. Niedawno zostało ogłoszone, że film zatytułowany Rings pojawi się w kinach w 3D 13 listopada 2015 roku. Reżyserem jest F. Javier Gutierrez, a w filmie zagra włoska aktorka Matilda Lutz.

Według Bloody Disgusting akcja nowego filmu będzie dziać się przed wydarzeniami z remake’u z 2002 roku, w którym zagrała Naomi Watts jako kobieta odkrywająca tajemniczą historię taśmy VHS. Film oparty jest na powieści z 1991 roku autorstwa Koji Suzuki. Scenariuszem zajęli się Aviva Goldsman, David Loucka i Jacon Aaron Estes.

Japońscy filmowcy już 15 lat temu nakręcili swój prequel – The Ring – Krąg 0. Narodziny.

Rings to także tytuł krótkometrażowego filmu dołączonego jako dodatek do DVD filmu The Ring z wydania z 2005 roku. Filmik ten nie jest jednak prequelem, a śledzi dalsze losy oryginału. Jeśli macie wolne piętnaście minut, możecie obejrzeć ten short poniżej.

Źrodło: Bloody Disgusting


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.