Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Piksele atakują Ziemię 3

Sony Pictures opublikowało pełny zwiastun komedii Piksele, której polską premierę zaplanowano na 27 lipca br. W obsadzie same gwiazdy: Adam Sandler, Kevin James, Michelle Monaghan, Peter Dinklage, Josh Gad oraz Brian Cox. Reżyserią zajął się Chris Columbus.

The Game is not over! Kultowi bohaterowie gier lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych powracają. Pac-Man, wielki goryl Donkey Kong, kosmici ze "Space Invaders" najadą ziemię z kosmosu cyberprzestrzeni. Pamiętacie jak chcieliście ich ustrzelić? Teraz wezmą odwet. Nawet pozytywni bohaterowie gier przejdą przemianę i staną się superzłoczyńcami, których jedynym celem jest zamienienie świata w piksele. Ludzkość znajdzie się w prawdziwym niebezpieczeństwie, znikną miasta, a na ulicach będzie grasował pożerający wszystko wielki Pac-Man. Jeśli myślicie, że macie siedem żyć… Na ratunek światu przyjdzie szkolny kolega prezydenta Stanów Zjednoczonych (Kevin James) – mistrz gier komputerowych sprzed lat, dziś instalator kablówki Sam Brenner (Adam Sandler).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Quagmire 2015-03-18

Pozostawił mnie zupełnie obojętnym, ale jednocześnie widzę tutaj potencjał na duży przebój. Sandler i James są chyba nadal popularni wśród dzieciaków, a ich pierwsza generacja fanów sama ma już pewnie dzieci. Mamy tematyką gier komputerowych, mamy nawiązania do klasyki dla rodziców, mamy walkę z potworami dla małych chłopców która jest wizualnie tak niegroźna jak to tylko możliwe. Jest też nośny schemat Pogromców duchów, na razie sugerują go jedynie wspólne uniformy, ale jestem pewien, że postawi na niego kolejny zwiastun. Na papierze ten film wygląda na idealny przepis na hit, zobaczymy jak to wyjdzie w rzeczywistości.

Bercik022 2015-03-18

Fajnie się zapowiada, w tematyce pogromców duchów, ale obsada daje wiele do życzenia ;/
Sądzę, że film jedynie dadzą rade uratować Peter Dinklage oraz Kevin James bo na żenującego Sandlera nie ma co liczyć.

Proszę czekać…