Banshee wzmacnia obsadę przed czwartym sezonem 5

Matthew Rauch dołącza do stałej obsady serialu Banshee, przed czwartym sezonem serialu, którego premiera jest zapowiadana na styczeń przyszłego roku.

Matthew RauchMatthew Rauch

Rauch, w pierwszych trzech sezonach serialu, występował w powracającej roli Claya Burtona – cichego i zabójczego ochroniarza oraz prawej ręki Kaia Proctora (Ulrich Thomsen), szefa przestępczej działalności w mieście Banshee.

Casey LaBowCasey LaBow

Kolejnym nowym nabytkiem w obsadzie jest Casey LaBow (Saga "Zmierzch": Przed świtem. Część 1 i 2). Aktorka wystąpi w powracającej roli Maggie – żony lokalnego lidera bractwa aryjskiego, która desperacko pragnie lepszego życia, dla siebie i swojego syna.

Źrodło: deadline.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Michał 2015-03-19

zdziwiłbym się gdyby w 4 sezonie zabrakło postaci granej przez Raucha wiec dziwi mnie trochę ten news – Burton to przecież stała postać w Banshee

Tomasz Rutkowski Santanico 2015-03-19

Chodzi o to, że w poprzednich odcinkach grał gościnnie a teraz zobaczymy pewnie duużo więcej o nim i bardzo dobrze! To mroczna postać, którą chciałoby się oglądać częściej.

Bluejohn_26 Santanico 2015-03-19

Rauch dołączył do stałej obsady czwartego sezonu, więc teoretycznie powinien pojawić się we wszystkich odcinkach nowego sezonu, a na pewno we wszystkich będzie wymieniony w czołówce serialu.

Proszę czekać…