Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowy skład Avengers? 5

Jak donosi Superhero News już niedługo skład drużyny Avengers może prezentować się zupełnie inaczej niż dotychczas. Zmiana ekipy ma nastąpić w trzeciej fazie marvelowskiego uniwersum.

W tekście znajdują się spojlery dotyczące między innymi Avengers: Czas Ultrona:

Według Superhero News nowy skład Mścicieli poznamy na końcu nadchodzącego filmu Marvela, czyli Avengers: Czas Ultrona. Nową drużynę mają tworzyć Kapitan Ameryka, Czarna Wdowa, Falcon, War Machine, Vision i Scarlet Witch. Pierwsza dwójka miałaby dowodzić całą grupą.

Dodatkowo jeśli wierzyć plotkom Czas Ultrona nie będzie łaskawy dla Quicksilvera. Zginie on w walce z tytułowym przeciwnikiem Avengers w czasie ratowania jednego z członków grupy.

Jak Wy zapatrujecie się na informacje?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Agnieszka 2015-03-21

Jeszcze nie widziałam filmu a już mi szkoda Quicksilvera (oczywiście jeśli plotki się potwierdzą). Lubię Jossa ale czerpie on chyba jakąś chorą przyjemność z zabijania ważnych postaci.

Marek Jacek 2015-03-21

To bardzo prawdopodobne posunięcie zwłaszcza zmierzając w stronę Civil War. Na bank Iron Man stanie naprzeciw Kapitana Ameryki. Reszta może być celowo zmieniona w stosunku do komiksów, ale raczej nie znacząco. Szkoda byłoby Quicksilvera jakby rzeczywiście wprowadzili go tylko do jednego filmu, ale jak ma to uatrakcyjnić fabułę to mi to pasuje.

Proszę czekać…