Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Porcja świeżych plakatów 3

Mamy dla Was zbiór kilku nowych plakatów, które można było znaleźć w sieci w ostatnich dniach. Wśród nich między innymi nowy film twórców Obecności, gwiazdy Systemu oraz członkowie Ekipy. Plakaty możecie obejrzeć poniżej.

EKIPA (dzisiaj zadebiutował zwiastun, które możecie zobaczyć również na naszym portalu. Wystarczy, że klikniecie tutaj)

Gwiazdor filmowy Vincent Chase oraz jego chłopcy — Eric, Turtle i Johnny powracają… i ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni/superagentem Arim Goldem. Niektóre z celów, do których dążyli, uległy zmianie, jednak istniejąca między nimi więź pozostaje nienaruszona, gdy razem lawirują w kapryśnym, a często także okrutnym świecie Hollywood.

FANTASTYCZNA CZWÓRKA

Historia czwórki naukowców, którzy wskutek nieudanego eksperymentu otrzymują nadludzkie umiejętności.

DEMONIC

Horror twórców Obecności z Marią Bello i Frankiem Grillo w rolach głównych. Opowieść o policjancie i pani psycholog, którzy badają tajemniczą śmierć pięciu osób, które starały się przywołać duchy.

1915

Sto lat po ludobójstwie Ormian, dyrektor teatru wystawia sztukę upamiętniającą tamte tragiczne wydarzenia.

SYSTEM

Stalinowska Rosja. Lew Stiepanowicz Demidow to młody funkcjonariusz Ministerstwa Bezpieczeństwa Państwowego sprawnie pnący się po szczeblach kariery. Jest posłusznym sługą systemu, jednak pewnego dnia jego wiara w ideały Partii zostaje zachwiana. Przełożeni każą mu zatuszować sprawę okrutnego morderstwa czteroletniego chłopca. Gdy zaczynają ginąć kolejne dzieci, narażając się na gniew zwierzchników, Demidow rozpoczyna śledztwo na własną rękę.

SLOW WEST (wczoraj zaprezentowaliśmy Wam zwiastun tego filmu, możecie go zobaczyć :tutaj":http://fdb.pl/wiadomosci/21213-zwiastun-westernu-slow-west)

Nowozelandzko-brytyjska produkcja to historia nastoletniego chłopaka, który wyrusza w podróż mającą na celu odnalezienie jego miłości życia. Towarzyszy mu tajemniczy Silas Selleck.

WIEK ADALINE

Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały XX wiek. To życie jest fantastycznie wręcz interesujące, kolorowe, niezwykłe ale także bardzo samotne. W końcu Adaline znajduje miłość, dla której warto wyrzec się nawet nieśmiertelności. Ale czy to możliwe?

A Wy drodzy czytelnicy – na których z tych filmów czekacie najbardziej?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…