Jeremy Clarkson zwolniony z BBC!

Fani Top Gear czekali na decyzję, co dalej z największą gwiazdą programu. Dzisiaj włodarze stacji dali im odpowiedź – Jeremy Clarkson został zwolniony z BBC. Przypomnijmy, że przed dwoma tygodniami Clarkson został zawieszony po tym, jak uderzył producenta programu.

Informację jako pierwszy podał Mark White, dziennikarz stacji Sky News:

Warto odnotować, że to nie pierwszy występek Clarksona. Wielokrotnie był on oskarżany o głoszenie rasistowskich i obraźliwych komentarzy. Pewnego razu opublikował na jednym z portali społecznościowych zdjęcie, na którym widniał on i otwarta puszka piwa. Clarkson oczywiście siedział za kierownicą auta. Dodatkowo w czasie zdjęć w Argentynie doszło do nieprzyjemnych wydarzeń, kiedy to ekipa produkująca Top Gear w pośpiechu musiała opuszczać ten kraj. A wszystko za sprawą rejestracji na jednym z samochodów, która odnosiła się do przegranej przez Argentynę wojny o Falklandy.

Na ten moment nie wiadomo co dalej z programem Top Gear. Współprowadzący motoryzacyjne show – James May i Richard Hammond nie zgodzili się na emisję kolejnych odcinków bez Jeremyego Clarksona.


Gracjan Mikitin
Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)