Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oto jest Lex Luthor! 7

Dokładnie rok przed premierą filmu Batman v Superman: Dawn of Justice producenci postanowili zaprezentować pierwszą oficjalną fotografie Lexa Luthora, w którego wcieli się Jesse Eisenberg.

Reżyser filmu Zack Snyder stwierdził, że będzie to całkiem inny Luthor jakiego do tej pory znaliśmy. W filmie poza Eisenbergiem wystąpią jeszcze między innymi Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Gal Gadot, Laurence Fishburne, Diane Lane, Jeremy Irons, Jena Malone, Holly Hunter i Scoot McNairy. Premiera równo za rok,

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Quagmire

Kolejne udane zdjęcie promocyjne z tego filmu. Eisenberg jednak poświęcił swoje loki, nie jest o wielkim zaskoczeniem, ale PR-owcy wyczuli koniunkturę w mediach, więc unikano jednoznacznych stwierdzeń. Rozpuszczano nawet plotki o typowej fryzurze Eisenberga czy włosach w stylu Kurta Cobaina.

ferhin2

jak dla mnie za młody! w komiksach Lex Luthor to gość koło 40 lat.

Redox

Dobry, na pewno zadowalający first look. Czekam aż zobaczę go w akcji. Jestem chyba w mniejszości, ale lubię decyzje castingowe tego filmu.

jacks

Muszę przyznać, że wygląda normalnie :) Nie wiem czego się spodziewałem, ale na pewno zaspokojono ciekawość wszystkich fanów :)

Proszę czekać…