Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bruce Campbell dołącza do obsady Fargo 4

Bruce Campbell dołączył do obsady serialu Fargo. Gwiazda Martwego zła wcieli się w Ronalda Reagana, który stara się o urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Akcja drugiego sezonu Fargo będzie rozgrywała się na wiele lat przed wydarzeniami znanymi z pierwszej odsłony. Rok 1979, Luverne, stan Minnesota. Małżeństwo Peggy i Edda Blomquistów zostaje wmieszane w gangsterskie porachunki. Sprawie przygląda się młody policjant stanowy Lou Solverson, który niedawno powrócił z wojny w Wietnamie.

W drugi sezonie oprócz Campbella wystąpią między innymi Patrick Wilson, Ted Danson, Kirsten Dunst i Jesse Plemons. Nowa odsłona serialu zadebiutuje jesienią w stacji FX i będzie liczył 10 odcinków.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
bizarre 2015-03-25

Udział Campbella to świetna wiadomość! Martwi mnie tylko jego rola, mam nadzieję, że scenarzyści unikną zbyt wielu nawiązań politycznych…

Quagmire 2015-03-25

Pierwszy sezon był dla mnie średni, dość trudno przetrawić mi ambitne i świetnie zagrane filmy czy seriale które jednocześnie powalają swoją głupotą. Fargo właśnie takie było. Jednak teraz już wiem, że na pewno obejrzę drugi sezon.

Redox 2015-03-25

Super nowy nabytek do obsady. Drugi sezon zapowiada się równie dobrze co pierwsza seria.

Proszę czekać…