Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

May i Hammond odchodzą z BBC 3

Jakiś czas temu na łamach naszego portalu informowaliśmy Was o wyrzuceniu Jeremy'ego Clarksona ze stacji BBC (tę informację znajdziecie tutaj). Dzisiaj mamy kolejne wiadomości w tej sprawie – James May i Richard Hammond, czyli panowie, którzy wraz z Clarksonem tworzyli flagowy program BBC, Top Gear nie są już pracownikami stacji.

May, jak i Hammond nie omieszkali skomentować tego za pomocą portali społecznościowych. Oto wiadomości jakie zamieścili na Twitterze:Wydaje się, więc że to koniec programu Top Gear. Przynajmniej w takiej formie jak dotychczas. Czy sympatyczne, aczkolwiek kontrowersyjne trio powróci z nowym programem wyprodukowanym przez inną stację? Na takie rewelacje musimy jeszcze poczekać. Gdy tylko się one pojawią na pewno Was o tym poinformujemy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

lifemovie 2015-04-01

Oni bardziej od Clarksona, karzą widzów i samych siebie… Dobra kara to taka, która pozwala dalej bawić widzów i zarabiać na programie, nawet jeżeli miałoby to oznaczać łagodniejsze potraktowanie Clarksona. Niestety widać, że nie zawsze biznes opiera się na czystej kalkulacji (przynajmniej nie ten publiczny).

Jankes 2015-04-01

Szkoda, że nie potrafili się jakoś dogadać, bo program był naprawdę niezły, Choć też nie jestem szczególnie zdziwiony, bo temperament Clarksona jest dość "TRUDNY" :)

Proszę czekać…