Pierwszy plakat i teaser serialu Ash vs Evil Dead 5

Amerykańska stacja telewizyjna Starz opublikowała plakat i teaser swojej najnowszej 10. odcinkowej produkcji zatytułowanej Ash vs Evil Dead, której premiera jest zapowiadana na jesień tego roku.

Po 30 latach od wydarzeń zawartych w trylogii Martwe zło, Ash Williams stara się zapomnieć o koszmarach z przeszłości. Jednak Nieumarli nie dają za wygraną i tylko Ash może powstrzymać inwazję demonów. Sam Raimi, twórca oryginalnej trylogii wyreżyseruje pierwszy odcinek serii, który napisał wspólnie z Ivanem Raimi (Człowiek ciemności, Wrota do piekieł), Craigiem DiGregorio (Workaholics, Chuck) i Tomem Spezialym (Chuck, Gotowe na wszystko). Raimi obok Roba Taperta (Spartakus: Krew i piach, Xena: Wojownicza księżniczka), Bruce'a Campbella (Martwe zło, Tożsamość szpiega) oraz Craiga DiGregorio będzie pełnił funkcję producenta wykonawczego. Ten ostatni będzie również scenarzystą prowadzącym.
W rolach głównych wystąpią: Bruce Campbell w roli Asha Williamsa, Lucy Lawless (Salem, Spartakus: Bogowie areny) jako Ruby – tajemnicza postać, która uważa, że Ash jest przyczyną tajemniczej epidemii, Jill Marie Jones (Jeździec bez głowy) jako Amanda Fisher, zhańbiona funkcjonariuszka drogówki stanu Michigan, starająca się znaleźć naszego antybohatera – Asha i udowodnić jego odpowiedzialność w makabrycznym morderstwie jej partnera, Ray Santiago (Touch, Poznaj moich rodziców), jak Pablo Simon Bolivar, idealistyczny imigrant, który staje się lojalnym towarzyszem Asha oraz Dana DeLorenzo (Harold i Kumar: Spalone święta) jako Kelly Maxwell, jako humorzaste dzikie dziecko próbujące zapomnieć o swojej przeszłości.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Quagmire 2015-04-02

Wprawdzie daleko temu plakatowi do mojego ukochanego postera z pozowaniem na samochodzie który promował Armię ciemności, ale nie jest źle. Jak na razie jedyne co martwi mnie w kwestii tego serialu to dwójka pomocników. No może jeszcze niepokojące są podobieństwa z nieudanym "My Name is Bruce".

Marek Jacek Quagmire 2015-04-03

Ale avatara zmieniłeś :P

Quagmire jacks 2015-04-03

Pod wpływem euforii. Zaraz zmieniam na jakiś inny :)

Marek Jacek 2015-04-02

Plakat ma klimat, a teaser raczej na siłę do kompletu wypuścili. Sam serial może okazać się mega hitem więcej wiadomo, że czekam.

Proszę czekać…