Zdjęcie obsady Suicide Squad!

Reżyser David Ayer (Furia, Bogowie ulicy) zaprezentował na swoim koncie na Twitterze zdjęcie obsady filmu Suicide Squad. Aktorzy zebrali się na czytanie scenariusza.

Na zdjęciu brakuje Jareda Leto, który w filmie wcieli się w postać Jokera i chyba na jego kreację najwięcej widzów czeka. Powodem jego absencji jest trasa koncertowa jego zespołu 30 Seconds to Mars, w której bierze udział. W obsadzie są Will Smith jako Deadshot, Margot Robbie jako Harley Quinn, Jai Courtney jako Captain Boomerang, Cara Delevingne jako Enchantress, Joel Kinnaman jako Rick Flag, Adewale Akinnuoye-Agbaje jako Killer Croc i Viola Davis jako Amanda Waller.

Zdjęcie ujawnia dwóch nowych aktorów w obsadzie. Są nimi Adam Beach i Ike Barinholtz. El Mayimbe dodaje, że Joe Manganiello nie wystąpi w roli Deathstroke’a. Jego miejsce zajął Jim Parrack. Według Mayimbe Ike Barinholtz wcieli się w postać doktora Hugo Strange’a, a Adamowi Beachowi może przypaść rola Ravana.

Pierwszy komiks Suicide Squad pojawił się w 1959 roku i opowiadał on o drużynie superprzestępców, którzy dostają od rządu drugą szansę na odkupienie swoich win. Jedynym haczykiem jest jednak fakt, że misje, do których są wysyłani to zwykle misje samobójcze…


Źrodło: El Mayimbe


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.