Zdjęcie obsady Suicide Squad! 3

Reżyser David Ayer (Furia, Bogowie ulicy) zaprezentował na swoim koncie na Twitterze zdjęcie obsady filmu Suicide Squad. Aktorzy zebrali się na czytanie scenariusza.

Na zdjęciu brakuje Jareda Leto, który w filmie wcieli się w postać Jokera i chyba na jego kreację najwięcej widzów czeka. Powodem jego absencji jest trasa koncertowa jego zespołu 30 Seconds to Mars, w której bierze udział. W obsadzie są Will Smith jako Deadshot, Margot Robbie jako Harley Quinn, Jai Courtney jako Captain Boomerang, Cara Delevingne jako Enchantress, Joel Kinnaman jako Rick Flag, Adewale Akinnuoye-Agbaje jako Killer Croc i Viola Davis jako Amanda Waller.

Zdjęcie ujawnia dwóch nowych aktorów w obsadzie. Są nimi Adam Beach i Ike Barinholtz. El Mayimbe dodaje, że Joe Manganiello nie wystąpi w roli Deathstroke’a. Jego miejsce zajął Jim Parrack. Według Mayimbe Ike Barinholtz wcieli się w postać doktora Hugo Strange’a, a Adamowi Beachowi może przypaść rola Ravana.

Pierwszy komiks Suicide Squad pojawił się w 1959 roku i opowiadał on o drużynie superprzestępców, którzy dostają od rządu drugą szansę na odkupienie swoich win. Jedynym haczykiem jest jednak fakt, że misje, do których są wysyłani to zwykle misje samobójcze…


Źrodło: El Mayimbe

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Rob 2015-04-09

Jai Courtney i wiadomo, że to się nie może udać.

Proszę czekać…