Nowy zwiastun Terminator Genisys! 3

W sieci zadebiutował drugi pełny zwiastun filmu Terminator Genisys. Reżyserem tej części Terminatora jest Alan Taylor, a polska premiera ustalona jest na 1 lipca bieżącego roku.

Niedaleka przyszłość. W roku 2029 John Connor (Jason Clarke) stoi na czele podziemia, walcząc z zagrażającymi ludzkości cyborgami. W tej nierównej walce musi zmierzyć się z siłami przeszłości i… przyszłości. Aby zapewnić sobie życie, wysyła w przeszłość zaufanego porucznika Kyle’a Reese’a (Jai Courtney), który musi uratować matkę Connora przed śmiercią. Ale to, czego się dowiaduje, zmienia wszystko. Oprócz Ziemi A i Ziemi B istnieje jeszcze jedno uniwersum – C, które ma stać się miejscem dla ludzkości. Tymczasem SkyNet szykuje się do najpotężniejszej wojny w dziejach. Wojny, której celem jest zgładzenie gatunku ludzkiego.

Źrodło: UKParamountPictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 11

A_Biel 2015-04-13

WTF. Kto wpadł na taki kretyński pomysł, żeby ujawniać takie rzeczy w zwiastunie.

Redox 2015-04-13

Na pewno najlepsza ze wszystkich zapowiedz, która zachęca mnie do rozważenia wybrania się na film do kina. Nie jestem tylko pewien czy aby na pewno ujawnianie takiego twistu w trailerze to dobra rzecz…

Quagmire 2015-04-13

Widzę, że pomysłem na Terminatora jest wsadzenie czegoś miłego dla każdego z fanów czterech poprzednich części. Mamy Arniego z jedynki, wariację na temat T-1000 z dwójki, trochę autoironii z trójki i postapokalipsy z czwórki. Mamy nawet skakanie w przyszłość prosto z serialu o Sarze Connor. Plus jak zwykle trochę suchego humoru z Arnoldem. Mam wrażenie, że ostatnim filmem który traktował go poważnie (oczywiście na miarę ahnuldowych możliwości) był Collateral Damage z 2002 roku. To już zaczyna się robić trochę męcząco nudne jak powtarzany przez MacLane’a suchar o wakacjach w Szklanej Pułapce 5. Jednak zwiastun zdecydowanie lepszy, bardziej dynamiczny i może jednak będzie to chociaż coś w rejonach oceny 5/10.

Motyw z Johnem Connorem nie miał być jakimś wielkim super twistem w wyciekłym scenariuszu? Nie śledziłem sprawy zbyt dokładnie. Mają jeszcze wprawdzie jeden zwrot fabularny o którym i tak już wie cały internet, który jednak i tak byłby mało ekscytujący. Zresztą jak wszystko w tym składaku, nawiązuje do jednej z poprzednich części.

dragoon1984 2015-04-14

Ta dziewucha jest przesłodka. Te usta ….

jacks 2015-04-13

Dobrze, że nie oglądałem to przynajmniej nie wiem o czym mowa :)

Proszę czekać…