Po prostu kocham kino :)

KONKURS: Bilety do Multikina [zakończony] 4

Udało się! Mamy dla Was kolejny rewelacyjny konkurs. Tym razem zadanie konkursowe jest nieco inne, ale jesteśmy pewni, że świetnie dacie sobie radę. Do wygrania podwójne bilety do dowolnego Multikina na film w promocji „Wracamy z hitami”!

Laureatami konkursu są: grrruby, Jami.
Serdecznie gratulujemy!

„Wracamy z hitami” to trzy tygodnie, 12 tytułów i możliwość nadrobienia filmowych zaległości. Rok 2014 i początek 2015 to bardzo dobry czas dla kina. Co tydzień na ekrany trafiały mocne tytuły, które biły rekordy frekwencyjne. Było ich tak dużo, że nawet najbardziej zagorzali kinomaniacy mogli nie mieć czasu, aby zobaczyć je wszystkie. A może z chęcią zobaczą je raz jeszcze. I dlatego od 17 kwietnia do 7 maja do repertuaru kin sieci Multikino wrócą m.in.: Interstellar, Ziarno Prawdy, Zaginiona dziewczyna, Pięćdziesiąt twarzy Greya czy Bogowie. Każdy tydzień akcji „Wracamy z hitami” to cztery inne tytuły, o różnych godzinach, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Zapraszamy na ponowne spotkanie z hitami filmowymi ostatnich miesięcy w całej sieci Multikino.
O szczegółach i harmonogramie promocji pisaliśmy już TUTAJ

KONKURS

Z okazji tego wydarzenia mamy dla Was konkurs, a w nim do wygrania 2 podwójne bilety na dowolnie wybrany film w promocji "Wracamy z hitami od poniedziałku do czwartku do dowolnie wybranego Multikina !

ZADANIE KONKURSOWE

1. Napisz opinię na stronie chociaż jednego filmu w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł. (Na stronie filmu, na dole strony należy użyć opcji "Dodaj temat" lub odpowiedzieć na którąś z już opublikowanych opinii.)

2. Dodaj przynajmniej jedną treść do naszej bazy filmowej. Przez jedną treść rozumiemy każdą pojedynczą informację dodaną do strony filmu lub osoby (może to być również dodanie nowego filmu do bazy). Jeśli nie wiesz jak się za to zadanie zabrać, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dodawania treści. PORADNIK
A wszelkie pytania lub wątpliwości można wpisać tutaj w komentarzach, na pewno pomożemy.

REGULAMIN KONKURSU
Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.
1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:
- tytuł filmu z dodaną opinią,
- numer dodanej treści (lub opis do jakiego filmu/osoby i jaka treść została dodana),
- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników),
- imię i nazwisko,
- w tytule maila proszę wpisać: Wracamy z hitami

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4. Na odpowiedzi czekamy do 19.04.2015 do godz. 10:00. Osoby, które prześlą najciekawsze odpowiedzi oraz spełnią wszystkie punkty regulaminu otrzymają nagrody.
5. Wyniki podamy 19.04.2015 do godziny 20.00 na stronie głównej FDb.pl, laureaci zostaną poinformowani drogą mailową.
6. Nagrody, czyli kod uprawniający do wymiany na bilet wyślemy drogą mailową. Kod można wymienić na bilet w dowolnym Multikinie na film z promocji "Wracamy z hitami" od poniedziałku do czwartku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…