Drugi sezon Daredevila zamówiony

Variety potwierdziło złożenie zamówienia na drugi sezon serialu Marvel’s Daredevil przez platformę Netflix. Dotychczasowego showrunnera (Stevena S. DeKnighta) zastąpią Doug Petrie i Marco Ramirez.

W planach Netflixa na kolejne lata, oprócz kolejnego sezonu Daredevila, są również A.K.A. Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist oraz będący crossoverem wszystkich serii – The Defenders.

Pierwszy sezon Marvel’s Daredevil zebrał już grono fanów oraz bardzo dobre opinie od krytyków – 75% na Metacritic czy aż 97% na Rotten Tomatoes. Do tego w ciągu jednego tygodnia od debiutu na platformie Netflix, serial pobrano ponad dwa miliony razy.

Serial opowiada o losach Matta Murdocka (Charlie Cox), który za młodu stracił wzrok, dzięki czemu rozwinęły się u niego inne zmysły. Postanawia walczyć z przestępczością, pracując za dnia jako prawnik, a w nocy wcielając się w superbohatera zwanego Daredevil.

Źrodło: variety.com


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.