Krótki materiał Batman V Superman z kin IMAX 1

W sieci można znaleźć materiał z filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości pokazywany wraz z teaserem tego filmu. Krótki materiał przedstawia ujęcia walki Batmana (Ben Affleck) z Supermanem (Henry Cavill). Publikujemy go w słabszej jakości, ponieważ tylko taka dostała się do Internetu.

Dodatkowo odtwórca roli Supermana, Henry Cavill zdradził, że Batman v Superman: Świt sprawiedliwości nie będzie będzie bezpośrednią kontynuacją Człowieka ze stali, a osobnym filmem, który skupi się bardziej na Batmanie i stanowić będzie wstęp do Ligi Sprawiedliwych, którą zobaczymy w kinach w 2017 roku w The Justice League Part One.

W obsadzie oprócz dwójki głównych aktorów są także: Amy Adams (Lois Lane), Jesse Eisenberg (Lex Luthor), Jeremy Irons (Alfred Pennyworth), Laurence Fishburne (Perry White), Gal Gadot (Wonder Woman), Jason Momoa (Aquaman), Ray Fisher (Cyborg) i Scoot McNairy w niesprecyzowanej roli. W polskich kinach film ma zadebiutować 6 maja przyszłego roku. Warner Bros. jest dystrybutorem filmu.

Źrodło: comicbookmovie.com/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Krzysztof 2015-04-22

Małe, a cieszy :P

Proszę czekać…