Krótki materiał Batman V Superman z kin IMAX

W sieci można znaleźć materiał z filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości pokazywany wraz z teaserem tego filmu. Krótki materiał przedstawia ujęcia walki Batmana (Ben Affleck) z Supermanem (Henry Cavill). Publikujemy go w słabszej jakości, ponieważ tylko taka dostała się do Internetu.

Dodatkowo odtwórca roli Supermana, Henry Cavill zdradził, że Batman v Superman: Świt sprawiedliwości nie będzie będzie bezpośrednią kontynuacją Człowieka ze stali, a osobnym filmem, który skupi się bardziej na Batmanie i stanowić będzie wstęp do Ligi Sprawiedliwych, którą zobaczymy w kinach w 2017 roku w The Justice League Part One.

W obsadzie oprócz dwójki głównych aktorów są także: Amy Adams (Lois Lane), Jesse Eisenberg (Lex Luthor), Jeremy Irons (Alfred Pennyworth), Laurence Fishburne (Perry White), Gal Gadot (Wonder Woman), Jason Momoa (Aquaman), Ray Fisher (Cyborg) i Scoot McNairy w niesprecyzowanej roli. W polskich kinach film ma zadebiutować 6 maja przyszłego roku. Warner Bros. jest dystrybutorem filmu.

Źrodło: comicbookmovie.com/


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.