PLOTKA: Common jako przeciwnik Aquamana w Suicide Squad 1

Paul Shirey, redaktor naczelny strony JoBlo opublikował na osobistym koncie na Twitterze gorącą plotkę. Według jego źródła, Common, który dołączył do obsady adaptacji komiksu DC, wcieli się w Black Mantę, przeciwnika Aquamana w filmie Suicide Squad w reżyserii Davida Ayera. Postać Black Manta zadebiutowała we wrześniu 1967 roku w komiksie Aquaman #35.

To nie pierwsze doświadczenie z uniwersum DC Commona. Niecałą dekadę temu był obsadzony w roli Zielonej Latarni (aka Jona Stewarta) w filmie George'a Millera zatytułowanym Justice League: Mortal. Produkcja została wówczas zamknięta i nie nakręcono żadnego materiału ze względu na przedłużający się strajk scenarzystów w Hollywood.

Black Manta to jeden z największych wrogów Aquamana. Jego zaawansowany technologicznie strój pozwala mu przetrwać pod wodą oraz zaadaptować się do różnych sytuacji. Strój jest również wyposażony w najróżniejszą śmiercionośną broń. Mimo że jest jednym z bardziej znanych złoczyńców, wciąż jest znanych niewiele faktów na jego temat. Jego prawdziwa toższamość nie jest znana. Powód jego przestępczej działalności ma korzenie z powodu nienawiści do morza oraz Aquamana. Jest on także członkiem organizacji O.G.R.E., Injustice League, oraz Secret Society of Super-Villains. Jego twórcami są Bob Haney i Nick Cardy. [za http://pl.dc.wikia.com]

Film Suicide Squad zadebiutuje w amerykańskich kinach 5 sierpnia 2016 roku. W obsadzie oprócz Commona są także: Will Smith jako Deadshot, Jared Leto jako Joker, Margot Robbie jako Harley Quinn, Jai Courtney jako Captain Boomerang, Cara Delevingne jako Enchantress, Joel Kinnaman jako Rick Flag, Adewale Akinnuoye-Agbaje jako Killer Croc i Viola Davis jako Amanda Waller.

Z kolei solowy film o Aquamanie ma zaplanowaną datę premiery na 27 lipca 2018 roku. Na pewno wystąpi w nim Jason Momoa w roli tytułowego bohatera. James Wan jest spekulowany jako reżyser projektu.

Źrodło: latino-review.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Rob 2015-04-27

Jaki film tacy przeciwnicy.

Proszę czekać…