Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Vin Diesel to Łowca czarownic! 4

Do sieci trafiła właśnie teaserowa zapowiedź filmu Łowca czarownic, w którym główną rolę zagra Vin Diesel. Fabuła skupi się na nieśmiertelnym łowcy czarownic, który zawiera pakt ze swoim wrogiem – jedną z czarownic – by powstrzymać plagę mającą na celu wybicie ludzkości…

Reżyseruje Breck Eisner, czyli twóca m.in. Opętanych z 2010 roku, a u boku Diesela wystąpią Rose Leslie, Elijah Wood i Michael Caine. Daty premiery światowej zaplanowano na 23 października br.

Plakat filmu The Last Witch HunterPlakat filmu The Last Witch Hunter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

dragoon1984 2015-04-30

Ja tam nie wiem, ale on już nigdzie nie pasuje … po prostu wyrwał się na chwilę ze świata szybkich i wściekłych, bo jego brykę porwały czarownice, a on – z braku lepszych pistoletów – bierze do ręki miecze i chce swoje samochody odzyskać, a że walczył kiedyś z potworami pod pseudonimem Riddick, to ma już wprawę i wszystkich pozabija, tylko źle się czuje i po prostu chce już wrócić do następnej części Fast and Furious, bo niewygodnie mu w klimatach fantasy ….. i to niestety naprawdę widać. Poza tym twarz mu napuchła, chyba użądlił go szerszeń.

Proszę czekać…