Nowy plakat Ant-Mana 2

Marvel zaprezentował nowy plakat filmu Ant-Man. Na ekranach polskich kin film w reżyserii Peytona Reeda pojawi się 17 lipca 2015 roku dzięki Disneyowi.

Zawodowy oszust Scott Lang (Paul Rudd) aka Ant-Man, za sprawą niezwykłego kostiumu potrafi zmniejszać się do rozmiarów mrówki, zyskując jednocześnie nadludzką siłę. Gdy świat stanie w obliczu nowej generacji zagrożeń, Ant-Man wraz ze swoim mentorem doktorem Hankiem Pymem (Michael Douglas), zaplanuje skok, który może zapobiec katastrofie i powstrzymać złowrogiego Yellowjacketa (Corey Stoll).

Dla porównania poniżej prezentujemy plakaty marvelowskich produkcji z ostatnich lat, które były utrzymane w podobnej konwencji.


Źrodło: collider.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Quagmire 2015-05-06

Po prostu koszmar pod każdym względem. Zwróćcie uwagę na idiotyczne miny Michaela Peny i Booby’ego Cannavale’a na dole, po prawej stronie. Aż trudno uwierzyć, że ktoś pracował nad tym plakatem na poważnie.

Redox 2015-05-06

No cóż, nuda i wielki meh. Niczym niewyróżniający się plakat spośród plakatów od samego początku filmowego uniwersum Marvela. Wygląda mi to jak doklejenie do zdjęcia promocyjnego, które pojawiło się wraz z początkiem zdjęć do filmu, kilku postaci z filmu.

Marek Jacek 2015-05-06

Nowy koszmarek do kolekcji :)

Gracjan Mikitin 2015-05-06

Tak bardzo złe, tak bardzo, że aż… nie wiem jak skomentować ten plakat. Pena to dał fotkę z dokumentów osobistych?

A z tych plakatow do porównania to chyba Thor wygląda najlepiej. W jakiś tam sposób "łamie" schematy :D

Proszę czekać…