Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Griswoldowie powracają! 4

Od dłuższego czasu nie było słychać nic o rodzince Griswoldów, których wszyscy doskonale znamy m.in. z komedii W krzywym zwierciadle: Wakacje z 1983 r. Na ten rok z kolei zaplanowano reboot/sequel ich przygód z oryginalną obsadą. Projekt zatytułowano W nowym zwierciadle: Wakacje, a premierę światową ustalono na koniec lipca.

Fabuła skupi się na dorosłym już Rusty’m Griswoldzie (Ed Helms (I)), który podążając w ślady ojca zabiera swoją rodzinę w podróż przez USA do najlepszego parku rozrywki w Ameryce, Walley World. W obsadzie znaleźli się m.in. Christina Applegate (żona Rysty’ego), Chris Hemsworth, Charlie Day, Skyler Gisondo, Steele Stebbins oraz do swoich ról z pierwszej części wracają Chevy Chase i Beverly D'Angelo.

Zapoznajcie się ze zwiastunem:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Jankes 2015-05-08

A ja tam zawsze bardzo chętnie oglądałem i oglądam do tej pory Witaj Święty Mikołaju :) i ten też z pewnością zobaczę, choć już sam Chevy mocno się postarzał.

bizarre 2015-05-08

Chevy Chase irytował mnie od zawsze, jest chyba najgorszy z tych wszystkich amerykańskich komików. Głównie dlatego unikałem tej serii, ale może ten film obejrzę.

Redox bizarre 2015-05-09

Ja go tam bardzo lubię :) Polecam serial "Community", w którym występuje przez pierwsze sezony i daje niezły popis komediowy.

Quagmire 2015-05-08

Lepszy jest pomysł, lepsza jest atmosfera tego zwiastuna niż gagi w nim zawarte. Teraz dotarło do mnie, że zarzucam taką przypadłość także wcześniejszej twórczości Sweetsa z Kości i jego kolegi. Zarówno Horrible Bosses jak i Burt Wonderstone musiały brzmieć świetnie na poziomie szkicu, a okazały się dość letnimi komediami.

Ale się ten Anthony Michael Hall dziwnie zestarzał, strasznie przypomina tego dentystę z Kac Vegas :)

Redox 2015-05-08

Świetny gag z końca zwiastuna :D Na pewno obadam tą komedię.

Proszę czekać…