Plakaty postaci nowego Terminatora 2

W sieci pojawiły się plakaty postaci filmu Terminator Genisys w reżyserii Alana Taylora, którego polska premiera została zaplanowana na 1 lipca bieżącego roku.

Niedaleka przyszłość. W roku 2029 John Connor stoi na czele podziemia, walcząc z zagrażającymi ludzkości cyborgami. W tej nierównej walce musi zmierzyć się z siłami przeszłości i… przyszłości. Aby zapewnić sobie życie, wysyła w przeszłość zaufanego porucznika Kyle’a Reese’a, który musi uratować matkę Connora przed śmiercią. Ale to, czego się dowiaduje, zmienia wszystko. Oprócz Ziemi A i Ziemi B istnieje jeszcze jedno uniwersum – C, które ma stać się miejscem dla ludzkości. Tymczasem SkyNet szykuje się do najpotężniejszej wojny w dziejach. Wojny, której celem jest zgładzenie gatunku ludzkiego.

Źrodło: impawards.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Redox 2015-05-10

Przynudzają jak nie wiem tą kampanią…

Quagmire 2015-05-09

Jai Courtney znowu wprowadzi swój tytuł do 10 najgorszych filmów roku według Fdb. Ten facet jest niesamowity!

Movieman Quagmire 2015-05-10

Weź nawet nic nie pisz. Najgorsze jest to, że gość będzie członkiem SS :/ Nadzieja jest w tym, że zagra w jakimś jeszcze gówienku typu Zbuntowana w 2016 roku, która zajmie miejsce SS w zestawieniu :D

Redox Movieman 2015-05-10

Na szczęście Suicide Squad reżyseruje David Ayer, który udowodnił już, że dobrze mu idzie prowadzenie aktorów. No i dodatkowo zdjęcia z planu ucharakteryzowanego Jaia wróży nie najgorsze.

Jankes 2015-05-09

E no, tak źle to chyba nie będzie :)

Proszę czekać…